2737
2734
والا داداش دوستم اونجاست دوستم میگه افسردگی گرفته  میگه دیدی یه عده تو ایران دیدشون به افغانی ...

اره تقریبا اونجوریه.من دوست ترک زیاد دارم.یکی دوبار اومدن ایران اول ها از بالا بهمون نگاه میکردن.کلا فکر میکردن داریم از گرسنگی میمیریم اینجا.برده بردمشون لاله پارک تبریز دهنشون باز مونده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوادت همه اونجان??بیشتر به خاطر اینده بچه هامون میخاییم این کارو بکنیم.نمیخام عین ما اینجا تباه بش ...

خب میتونید برید یه کشور دیگه و زبانشان رو یاد بگیرید پناهنده بشید 

ما هم داریم سعی می‌کنیم بریم مرز ها باز بشن 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
خانوادت همه اونجان??بیشتر به خاطر اینده بچه هامون میخاییم این کارو بکنیم.نمیخام عین ما اینجا تباه بش ...

ترکیه برای زندگی اصلا خوب نیست..... 

ایرانی ها و افغان ها ترکوندن 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2728
دو روز تموم وقتی دامبلدور مرد گریه کردم.هییی

😄 ای خدااا. اره واقعا آدمو با خودش می برد. خیلی وقت هست رمان نخوندم. دلم خواست برم یه داستان بخونم غرق بشم توش. پیشنهادی داری؟

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
تقریبا سی درصد

عزیزم میدونی که مرز ها کی باز میشه 

و اینکه اگر بخواییم هوایی به کشوری سفر کنیم میشه هزینه بیمه رو ندیم؟! 

من تقریبا ٦ ماه اونجا زندگی کردم هزینه اجاره و خورد و خوراک تقریبا مثل همینجاس فرقی نداره, تا بیای ج ...

خوب منم میگم اگه قراره سختی بکشیم اونجا میکشبم.حداقل بچه ها م به یه جایی میرسن.یکی دوتا از فامیلامون رفتن دخترش داروسازی میخونه.خالم خودشو میکشه پسرشو بفرسته اونجا پزشکی بخونه.نمیدونم والله.ایران روز به روز داره به قهقرا میره.حداقل اونجا راه ادم به المان و یونان بازه.بمونم اینجا بچه هام لیسانس ریاضی بشن و بیکار??

2740
خب میتونید برید یه کشور دیگه و زبانشان رو یاد بگیرید پناهنده بشید  ما هم داریم سعی می‌کنیم بری ...

من که میکم ترکیه هم نزدیکه هم زبونشو بلدیم.بعدش یواش یواش بریم جای دیگه

من که میکم ترکیه هم نزدیکه هم زبونشو بلدیم.بعدش یواش یواش بریم جای دیگه

شما داری کلی خرج میکنی همین رو خرج یه کشور بهتر کن 

بمون مرز ها باز بشن عجله نکن 

اسی کلا ۵۰۰میلیون دارین؟با این‌ پول مگه‌میشه رفت

نه ۵۰۰ نقده دیگه.بقیه چیزارو هنوز حساب نکردیم.ماشین و اسباب تا یک سال هم پس انداز میکنیم.شوهرم میگه اول من برم ساکن بشم ببینم چجوریاس بعد با بچه ها بریم

شما داری کلی خرج میکنی همین رو خرج یه کشور بهتر کن  بمون مرز ها باز بشن عجله نکن

الان که نه.برای سال دیگه داریم برنامه ریزی میکنیم.اخه ترکیه دوست و اشنا زیاد داریم.امیدواریم و تو مسکن و کار حمایتمون کنن

الان که نه.برای سال دیگه داریم برنامه ریزی میکنیم.اخه ترکیه دوست و اشنا زیاد داریم.امیدواریم و تو مس ...

ماهم برای سال دیگه برنامه داریم 

انشالله که بشه بریم 

آها بازم فکر کن عزیزم ترکیه هرکی رفته پشیمونه... 

من دوستام آلمان اتریش  بلژیک هستن 

خیلی تعریف میکنن خیلی 

نه ۵۰۰ نقده دیگه.بقیه چیزارو هنوز حساب نکردیم.ماشین و اسباب تا یک سال هم پس انداز میکنیم.شوهرم میگه ...

با توجه ب دلار ب نظرم خیلی کمه ۵۰۰تومن شاید پول اجاره بشه فقط البته اگه جای خوب بخواین اجاره کنین

اخرش 
😄 ای خدااا. اره واقعا آدمو با خودش می برد. خیلی وقت هست رمان نخوندم. دلم خواست برم یه داستان بخونم ...

خیلی وقته از دنیای کتاب ها دورم.مشغله زندگی نمیزاره.دوتا بچه شلوغ.بیشتر فیلم میبینیم.اگه ترکی چند تا فیلم بگم

2706