2737
2739
عنوان

تنها مشکل همسر من...

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 25 پست
اصلا اگه تربیت هم باشه، وظیفه فرد دیگه ای بوده. حیف ک میگم درست نیس شوخی رو بد جواب بدی ولی باید گفت ...

منم یه بار غیرمستقیم گفتم کسی که ۲۸ سال اینطوری بزرگ شده یه ساله عوض نمیشه

اما اصلا خوشم‌نمیاد که مدام به من میگن چرا درستش نمیکنی؟؟؟

بخند، همین  
اصلا اگه تربیت هم باشه، وظیفه فرد دیگه ای بوده. حیف ک میگم درست نیس شوخی رو بد جواب بدی ولی باید گفت ...

عزیزم از یه سنی به بعد دیگه مادر تو تربیت نقش نداره جامعه تربیت میکنه این مهمه که ادما چطوری تجربه کنن 

من مادر همسرم در مورد زود جوش بودن همسرم مقصر نمی دونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم از یه سنی به بعد دیگه مادر تو تربیت نقش نداره جامعه تربیت میکنه این مهمه که ادما چطوری تجربه ک ...

از یه سنی به بعد! افرین ولی معنی حرفت اینه ک وقتی با کسی ازدواج میکنی اون سن گذشته. مادر از بدو تولد حضور داره. دقیقا وقت تربیت حضور داره. اتفاقا اغلب رفتارهای خوب و بد رو من وابسته ب خاتواده میدونم.‌ و مطمینم. البته باید بپذیریم ک اتسان موجودی مختاره و نباید اسیر جبر محیط بشع ولی این مسیله، مسیولیت مادران کم نمیکنه. و حتی پدران. چون پسربچه از پدر خیلی الگو میگیره. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2728
والا من اصلا باهاشون صمیمی نیستم خیلی محدوده رابطم باهاشون خونمم یه شهر دیگه‌است، دو هفته‌ای یه با ...

پس کلا شخصیت همشون همینه ژنشونه و قابل تغییر نیست یه دفعه هم به برادر همسرتون شوخی شوخی بگید که شخصیت همسرتون به همون شکلی که هست پسندید و نمی خواید تغییرش بدید اینجوری هم به تربیت ارتباط پیدا نمیکنه که مادر بودنتون زیر سوال بره هم همسرتون بالا میبرید

🤣چقدر خنده داره عقیدشون😐بچه خودشون بوده خودشون تربیت کرده ...و اینکه بعضیا چیزا ت ریشه آدمای بعضی خصوصیات رفتاری فقط میشه کمش کرد نمیشه از بین برد .اگه یکی گفتن بگو میخواست تا وقتی پسر خودتون بود ادمش میکردین بچه کوچیکه ک نیست من تربیتش کنم

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
منم یه بار غیرمستقیم گفتم کسی که ۲۸ سال اینطوری بزرگ شده یه ساله عوض نمیشه اما اصلا خوشم‌نمیاد که م ...

ولکن حوصله داری برادرشوهرا چرت وپرت زیاد میگن یه لبخند حالت مسخره بزن کافیه ،همسرمنم مثل همسر شما زود جوش میاره عزیزم اینقد خوبی دارن که عیب نداره سعی کن جوری رفتارکنی که کمتر عصبی بشه...اگه دوباره گفتن بگو مگه مادرشم تربیتش کنم

منتظر روزای بهترم ✌
2738
از یه سنی به بعد! افرین ولی معنی حرفت اینه ک وقتی با کسی ازدواج میکنی اون سن گذشته. مادر از بدو تولد ...

بله نقش پدر و مادر تو تربیت که نمیشه زیر سوال برد ولی زود جوش بودن چیزی هست که تو جامعه و محیط شغلی یا تشدید میشه یا برطرف 

البته موقع ازدواج یه تغییراتی ایجاد میشه ولی نه اونقدر 

ولی ویدونی آدمایی ک در لحظه خوشحالی و ناراحتیشون نشون میدن! ربطی ب تربیتشون نداره! اینا ذاتشون اینجوریه... میشه با تمرین بهترش کرد

من خودم وسط خنده ممکنه بخاطر ب کلمه اشکم دربیاد

خیلی زود ناراحت بشم

خیلی زود خوشحال میشم

و ازنوع حرف زدنم و حالت چهرم همممممه میفهمن

الان خیلی بهتر شدم

ولی بهرحال این جزیی از منه

و خب حداقلش اینه خیلللی رو راستم.. و در لحظه معلومه خوشحالم یا ناراحت

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟