2737
2734

برنامه ریزی من ی روز گردگیری ی روز کابینتا ویترینا همرو با برنامه ریزی انجام میدم تاحالام خونم بهم ریخته نبود کلا وسواسیم خونه کثیف باشه عصبی میشم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خونم همیشه مرتبه، دلیل اولش اینه بچه نداریم دوم این ک همسرم ب شدت مرتبه برخلاف عموم مردها ک شلخت ...

وای چه عادت عالی ای بخصوص که دوتایی اینکارو می‌کنید اینطوری بچه هم بیاد نسبتا مرتب پیش میره

2728
وای چه عادت عالی ای بخصوص که دوتایی اینکارو می‌کنید اینطوری بچه هم بیاد نسبتا مرتب پیش میره

ارع خیلی خوبه صب بلند میشیم همع جا مرتب. وقتی هم نمیگیرع واقعا 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اشپزخونه من تقریبا همیشه تعطیله در حد چای دم کردن  و غذا گرم کردن توش کار دارم ولی   همیشه ...

پس چجوری غذا درست میکنی؟

رسیدن به تو چیزی کمتر از معجزه برام نیست😍👨‍👩‍👧💕

زیروروی خونه رو یکروز درمیا جاروبرقی گردگیری هم همینطور اتاق خواب هرروزمرتب .همه جاهم توکمدنگاه میکنم تامرتب باشه.آشپزخونه روزی دوبارگازتمیزمیکنم یخچال کابینتا وسایل روی کابینت واپن هرچندروزیکبار مرتب تمیزمیکنم توی کابینتام هم چون هرچیزی روسرجاش مذارم همیشه مرتبه

درخواست دوستی آقایون ممنوع🙏🚫❌
2738

حیاط خلوت دارم و یه اجاق گاز گذاشتم همیشه اونجا آشپزی می کنم و بخاطر همین آشپزخونم همیشه تمیزه

یه روز درمیون هم نیم ساعت یه ساعت وقت میزارم جارو و گردگیری شستن پارکینگ هفته ای حداکثر دوبار بقیه کارا هم چن هفته یبار

لا تَخَف وَ لا تَحزَن 

تا میتونید خونه رو خلوت کنید...لوازم اضافی رو بزارید انبار یا بدید نیازمندا

هرچیزی رو بعد از استفاده بزارید سر جاش

ظروف سر دست به تعداد باشه و زیادی نزارید که بجای شستن ظرف دیگه ای بردارن

برا شستن حموم و دستشویی بعد از هربار استفاده با شیلنگ آب بکشید اینجوری همیشه تمیزه...تمیز کاری عمیق رو بزارید یه بار در هفته

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
من خونم همیشه مرتبه، دلیل اولش اینه بچه نداریم دوم این ک همسرم ب شدت مرتبه برخلاف عموم مردها ک شلخت ...

بزار بچه دار بشی خواهر منو شوهرم همین بودیم البته الان هم هستیم ولی از پا افتادم با وجود دوقلوها 

2706