2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۳۷۰

وای خیلی خوبه ایول

بعد میگم مصاحبه فرهنگیان چجوریه سخته چیا میپرسن

یکی از دوستام دو ساله داره واسه فرهنگیان میخونه ولی قبول نمیشه اصن اونو میبینم دلسرد میشم

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
ریاضی و انگلیسی رو اصلا نزنم رتبه خوب میشه

بهت پیشنهاد میکنم زبان حداقل لغات و گرامر رو بخونی و از ریاضی چندتا مبحث مثل دنباله ها معادلات خطی آمار رو بخون چون حیفه این دوتا درس یه تست هم یه تسته و تاثیرگذار و روی رتبت تاثیر داره

ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود... 
وای خیلی خوبه ایول بعد میگم مصاحبه فرهنگیان چجوریه سخته چیا میپرسن یکی از دوستام دو ساله داره واسه ...

این دانشگاه بیشتر به رتبه گیر میده...یعنی زیاد نگران مصاحبه اش نباش(اگر رتبه خوب باشی احتمالش کمه ردتون کنند).. اگر بتونی رتبه زیر 500و اینا بیاری عالیه کاری که بهت میگم... بشین بخون شک نکن این فضارم کلا بذار کنار تاپیک قبلیاتون را دیدم کسب و کار خونگی و کیک تولد و....اینا را کلا بذار کنار یعنی این حداقل کاریه که میگم اگر بتونی بخونی و معلمی بیاری عالیه اینم تو این وضع اقتصادی...بخون و آینده را بساز یه وقت خدایی نکرده چند سال دیگه حسرت نخوری

2738
این دانشگاه بیشتر به رتبه گیر میده...یعنی زیاد نگران مصاحبه اش نباش(اگر رتبه خوب باشی احتمالش کمه رد ...

ممنونم عزیزم

امیدوارم ک رتبم خوب بشه هرچند ک زیاد امیدوار نیستم🤦‍♀️

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
2706