2737
2739

سالام بیاین اهنگ هایی ک خیلی خنده دارن  از زمان قدیمن یکیشو بگین تا بخندیم

مثلا طناز چ قشنگه چشمات طناز چ میخنده لبهات صد دل عاشق نگاته..... و اگه خاطره خوشی با این اهنگا دارین بگین

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  

اگه من مشتمو مث ممد علی کلی کنم کابلو من دبی کنم تهرانو ال ای کنم...

اینم قدیمی محسوب میشه؟جوکی بود در زمان خودش

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حمومی آی حمومی  لنگ و قطیفه مو بردن😐😐😐

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2731

جونی جونم ییا دردت به جونم شب مهتاب لب دریا می خوام اواز بخونم 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

کفتر کاکل به سر هاااای هاااای

این خبر از من ببر هاااای هاااای

بگو به یارم که دوسش دارم

بگو بره بمیره😂

تووعروسیا چقد اینو میخوندن منم تا حد مرگ میرقصیدم😆

خدایا گناهانم را نادیده بگیر؛همانگونه که دعاهایم را نادیده میگیری!

سیاه چشمک ب من چشمک میزنی دلم را برده ایی گپ نمیزنی 

بیا تو بر لب بام مه بفامم گپه ت تُ بشوران لبته مه بفامم گپته😂

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

من فریبا رو میخوام خدا خودش اینو میدونه

....

تو فریبایی همچو گل هایی بس کن این رنج و عذابم

بی تو در دنیا مانده ام تنها ....

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738

ی اهنگ بود میفگت سمیرا تو ک دلمو بردی چ بلایی بود ک سر من اوردی از دست تو دلگیرم ...

یا میگفت ارمین اگ من زنت بشم منو با جی میزنی....الان دیگ هممون میبینیم زن ارمین شدیم با چی میزننمون

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  

خیلی قدیمی نیست ولی یکی ناری ناری خوشگل

یکیم دوسسسسست دارم من بیچاره مگه دلم تودنیاجزتو کسی و دارررررره

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2706