2737
2739

خسته شدم به خدا از دست آدمای دور رو.ورم،از همه چی این دنیا.... دلم میخواد تلفن رو بکشم راحت راحت شم آتیشش بزنم. هر روز یا خبر مرگ یکی رو به من میدن یا یه اتفاق بد تو این مملکت. همه اش انرژی منفی ول کن آدمم نیستن. به خدا استرس مردم افسردگی گرفتم از آدمای بی شعور دور رو ورم 

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تلفن مگه قابلیت کشته شدن داره

ای کاش داشت 

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .

مثه من باش راحت کلا شمارمو دو سه نفر بیشتر ندارن😁

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2738
از آدم های منفی باف و منفی نگر و ناشکر و سیاه نما به شدت دوری کن. فرار کن از دستشون.

واییییییییییییی این مادر شوهر من داره دیوانه ام میکنه 

مثه من باش راحت کلا شمارمو دو سه نفر بیشتر ندارن😁

شماره من رو کلا دو سه نفر داشته باشند زنگ خورمم کم ولی دیگه بریدم حالم بده