2737
2739
عنوان

هفته نهمم ولی شکم ندارم هیچ

365 بازدید | 17 پست

چند روز پیش قشنگ شکمم سفت شده بود 

الان احساس میکنم شکم ندارم زیاد 

شوهرم میگه اینقد توهم‌نزن 

ولی میگم نکنه خدایی نکرده تا سه هفته دیگه که برم‌ان تی 

بچه چیزیش شده باشه من نفهمم هیچ!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من از هفته ۳۴ یکم شکمم درومد دیگه فکر میکنن مثلا ۶ ماهه ام😂

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

خیلی زوده عزیزم از ماه ۴ام به بعد شکمت معلوم میشه

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

وای، خیلی زوده از هفته های 15،16 به بعد تازه شروع میشه ب بزرگ شدن

توی زندگیت هروقت حس کردی برای در یاد موندن نیاز ب یادآوری داری ، اجازه بده تا فراموشت کنن، این اسمش احترام ب خود است دوست من🫶

عزیزم اتفاقا اگر یهو بزرگ شه غیرعادیه من شهریور بچمو سقط کردم هفته 11 بود ولی رشدش تو هفته 6 متوقف شد و قلب هم نداشت . شکمم اولش غیرعادی بزرگ شد بعد که رشدش متوقف شد شروع کرد به کوچک شدن. اصلا به چیزای ناراحت کننده فکر نکن به یاری خدا بچه صحیح و سلامت هست و به راحتی هم بدنیا میاریش.

Ich berge mich in deiner Hand
2706