2737
2739
عنوان

کارخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 40 پست
چطوری 

خوب مرد باید بدونه کلفت نمیبره ک دارن زن میگیره...

مخصوصا اقایونی ک همسرشون شاغله...

من همون اول مادرم گفت بچم تو خونه من کار نکرده پس فردا توقع نداشته باش چون شاغلم هست...

همسرمم گفت من دارم زن میگیرم خانوم خونم باشه نه کلفت ک...

از همون اول غذا درست میکنم صداش میکنم کمک میکنه اونم تازه کلی غذا بهم یاد داد...بعد مثلا میخوایم خونه تمیز کنیم میگم تو جارو بزن من ظرف میشورم...

کلا همیشه تقسیم میکنیم....یا مثلا همسرم زودتر برسه ممکنه تو خونه یه چیز کم باشه زنگ بزنه بگه بخر بیار من میرم مغازه...

باید تقسیم کار باشه دیگه...ولی خوب اونایی ک کلا تو خونه هستن بالاخره اقایون ازشون توقع دارن بیشتر کار کنن...ولی نباید بچه رو طوری بار بیارید ک بهتون دستور بدن

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
خوب مرد باید بدونه کلفت نمیبره ک دارن زن میگیره... مخصوصا اقایونی ک همسرشون شاغله... من همون اول م ...

الان دانشجو ترم ٣ حقوقم یه پسر٣ساله هم دارم وغریبم وازخانواده ام جدا....وگرنه .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب من و شوهرم هم از اول همینطور تقسیم کار کردیم و من ازش انتظار کمک ندارم و فقط وقتی مهمون میاد اون کار پذیرایی رو انجام میده ولی قضیه بچه ها فرق داره هم خودم بهشون مسئولیت دادم و هم وقتی شوهرم میاد خونه اگر اونا باشن مستقیم بهشون میگه که چایی بیارید میوه بیارید یا ظرفا رو بشورید و نمیذاره من بلند بشم. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2728
الان دانشجو ترم ٣ حقوقم یه پسر٣ساله هم دارم وغریبم وازخانواده ام جدا....وگرنه .....

بچه هات هنوز کوچیکن میتونی رو تربیتشون کار کنی...

تشویق کن ک انجام بدن... تنبیه هم حرف بد یا کتک نباشه مثلا ناهار نده تا گرسنه بشن بعد بیان سراغ غذا بگو باشه غذا حاضره بیا سفره رو کمک کن بندازیم ک زودتر غذا بخوریم...وقتی هم ک میخورن یاد بده ظرفاشون رو ببرن بذارن رو سینک

خوب مرد باید بدونه کلفت نمیبره ک دارن زن میگیره... مخصوصا اقایونی ک همسرشون شاغله... من همون اول م ...

آفرین برشماو هزاران درود برشوهرگرامیتان.. جاریم شاغله و٩٠ درصد کارای خونه رو خودش انجام میده ده درصد دیگه رو دو تا پسراش...شوهراونم مثل شوهرمنه...اینو خواستم بگم مردی که شعور داره درمواقع خستگی مریضی زایمان بارداری وموقعی که مهمون دارن کمک حال زنش میشه 

برا منم همینه.مادرشونم علنا میگه من اینجور بارشون آوردم.منم ی وقتایی میکنم تو پاچه اش البته دیر ب دیر و اگه فششششار بیاد بهم.

مثلا دیشب پسرم خوابش میومدا اما بازی میخواست با برق خاموش غر میزد...خواهش کردم ازش بچه رو بازی بده ۱۰ دقیقه تابخوابه نکرد.منم سه ۴بار بچه رو رو پام گذاشتم و تاب دادم سری آخر شوهرم بیدار شد پسرم رو گذاشتم پایین با عصبانیت بهش گفتم خودت میدونی و بچت...رفتم اتاق خواب....وقتی فهمیدم بچه خوابید منم تو اتاق خواب تا ۳صبح خوابیدم بعدش اومدم طلبکار هم شدم ک چرا منو بیدار نکردی...چرا گذاشتی من بی بچه ام بخوابم  

والا...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2738

برا همینه میگم زن ها هم باید نقش اجتماعی و استقلال مالی داشته باشند 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بابچه ها صحبت کنید بخصوص وقتی پدرشون نیست 

بگید توخونه همه باید به هم کمک کنن 

واینکه باید اتاق خودشونو مرتب کنن اگر بدحسب وظایف جلومیرن 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   

اسی اینایی ک گفتی دقیقا حرفای شوهر منه.

دلیلشم اینه ک مامانش تا همین الان ک ۲۸ سالشه آب میده دست شوهرم.و فراوون ب شوهرم میرسه.

با اینکه خودش پا درد و کمر درده

منم نمیدونم چیکار کنم

بچه ندارم فعلا

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
آفرین برشماو هزاران درود برشوهرگرامیتان.. جاریم شاغله و٩٠ درصد کارای خونه رو خودش انجام میده ده درصد ...

اره خدارو شکر شوهر من اصلا مرد و زن نمیکنه و کمک حالمه...

همیشه هم میگه زن کلفت نیست...

هم شعور طرف مهمه و اینکه همسرم یاد گرفته ک زن نباید فقط سرویس بده و هم اینکه از اول هر چیزی رو هر جور بنا بذاری همونجور پیش میره...

خب من و شوهرم هم از اول همینطور تقسیم کار کردیم و من ازش انتظار کمک ندارم و فقط وقتی مهمون میاد اون ...

مشکل اینحاس که شوهرم اصلا نمیخواد برای کارهاییکه به نظرش وظیفه منه بچه هارو ازخودش برنجونه وکلا اول به فکرخودشه وبعد بچه هاش ومنم آورده واسه گذران زندگی واموراتش.....درمورد کارهای خودش مثل خرید ونانوایی وگذاشتن بیرون زباله ها  به پسرم دستورمیده وپسرمم سریع انجام میده

عزیزم باید شوهرت همکاری کنه گلم من شوهرم مثلا وقتی سفره میندازیم ب پسرم ک دوسالشه میگ بیا ب مامان کمک کنیم خسته نشه زیاد بعدش ک غذامون تموم میشه میگ از مامانت تشکرکن خودشم میگ مرسی عزیزم خیلی خوشمزه بود دیگ‌جونم برات بگه واسه جارو کشیدن خونه میگ بدو بدو جارو بیاریم خونه تمیز کنیم باهم امروز نوبت من وتوعه فقط ظرف شستن چون خیلی خیس میکنه فرش جلو سینکو خودم بهش میگم جان من تو ظرف نشور😁😁

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2706