2733
2739

امروز سرکلاس مجازی کلی بهم چیز گفت که خیلییی بیشخصیتی.استادمون خانم هست .به خاطر این که تو گروه دوستامون سر یه جلسه که خیلی درس نمی‌داد من گفتم چرا درس نمیدن سریع اینا که تکرار مطالب دبیرستان هست.و حیف اینترنت مثل اینکه یه نفوذی داشتیم رفته اطلاع داده بود .هرچی از دهنش دراومد سرکلاس گفت .🥺😭🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اره از اون زنای گند اخلاق بود   درس میداد بعد یهو میگفت تو بگو چی بگفتم      یبار به من گفت    گفتم متوجه نشدم    گفت اسمتو مینویسم از حرکت در نهایت کم میکنم ۲نمره   فکر کن ۵۰تا تو کلاس   نصفی ام پسر بودن     گفتم زحمت ندید به خودتون     میخوام کلاس و درستون رو حذف  کنم وپاشدم رفتم    به همین راحتی 

بله شده. چ اشکالی داره. استاده. حق ب گردنت داره. تو هم ادب رعایت میکردی. امان از دانسجوهای متوفع. چ هزینه نتی، سامانه ادوب کانکت رایگانه. لب تاپ روسن‌میکنید میرید دنبال کارتون هر وقت استاد اسمتون ثدا زد یه بله میگید. اینم دبگه اعتراض داره؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
اره🤦🏻‍♀️

همونه. امان از ترم اولیا. ببهشید اعصابم ازشون خورده.‌ یهو دلم‌ میخواد سر تو خالی کنم😄

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706