2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو این وضعیت ب فکر زنگ زدن خواهرتی؟

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

ای جووونم خدا ب ات حفظش کنه من مادربزرگم کرونا گرفت بعد مامانم رفت روستامون بعد خالم فقط دو بار زنگ زده ک خوبین چیکا میکنین در صورتی ک همین اگ مامانم میبود هر روز برا شوهر خالم اینا غذا درست یکرد میبرد دلخور نشو تازه تو این اوضام دختر خالم تصادف کرد بعد من زنگ زدم گفتم مرسانا(نوه خالم) گفتم بیاریدش اینجا شما برید بیمارستان از ترس اینک ما یوقت کرونا داشه باشیم نیائوردش دیگ منم زنگ نزدم خیلی دلخور شدم (این اتفاقا تو همین ی هفته بوده مامانمم هنو روستامونه)

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  

ایشالله که برای کسی اتفاق نیفته.عزیزم از کسی هر کسی،حتی خواهرت توقعی،نداشته باش.بقیه هم از تو انتظارو توقعی نداشته باشن.اینطوری راحت زندگی میکنی.البته این شعارو که دادم در مورد پدرو مادر صدق نمیکنه.ولی بقیه چرا.هنینطور باش.بیییییخیال.امیدوارم به خدا کوچولوت زودتر خوب بشه عزیزم

2738
از خواهرم گرفته

میدونم حق داری گلم ناراحت بشی ولی خودتو واسه این چیزا اذیت نکن. مهم سلامتی کوچولوته . ایشالله زود خوب بشه فرشته کوچولوت. منم سر ی جریانی چندوقته از خواهرم ناراحتم فقط بهش بی تفاوت شدم زنگم نمیزنم بهش . 

خانمی نگفتین چه علایمی داشت کوچولوت دارو چیا دادی

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
خواهرم گرفت ده بار بهش زنگ زدم بااینکه۳۵ سالش بود

بی توقع باش از هیچکس توقع نداشته باش اینجوری راحت زندگی میکنی اگه خودتم محبت میکنی به دیگران بدون توقع و چشم داشت انجام بده توقع نداشتن از دیگران انقد زندگیتو راحت میکنه .

تا خدا با من است زمانه با من است .
شایدشرمندس و روش نمیشه زنگ بزنه

منم همچین فکری کردم بعضی ها ناراحتیشونو میریزن تو خودشون 

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
منم همچین فکری کردم بعضی ها ناراحتیشونو میریزن تو خودشون 

اصلا اینجوری نیست 

موقعی که مریض بود هی زنگ میزد گربه میکرد چرا بهم زنگ نمیزنی ده بار زنگ میزدم ها

2706