2733
2739

من یک بار

دیگم نمیخوام یادم بیاد

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود

تادلت بخواد توهمه مراحل زندگیم اذیت کرد چوبشم خورد الان قدرمو میدونه حقشه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به به خالی بندی ها شروع شد 😁😁😁😁لطفا بعدشم بگید چندتا خوردید؟! 😎😎😎😎😎😎😎😎

من ۳ بار ناخن کشیدم

اونم یه بار از گردنم نیشکون گرفت

گفت هیییییس هیییییس 

ساکت شو

اخه داشتم جیغ میزدم

اینا جدی جدی بود

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2740

به شوخی میزنیم همو 

ولی یه بار از شدت دوست داشت هی گاز می‌رفت بازوهامو  هی میزد به بازوهام هی قربون صدقم می‌رفت 

بعدش رفت سرکار شب اومد دید دوتا بازوهام کلا کبوده 

هیچی نشست گریه کرد گفت الهی دستم بشکنه که زدمت 

هیچی دیگه دوساعت داشتم ارومش میکردم من دردم نگرفت😑😑😑😑

خدایا مرسی بابت همه لطفایی که درحقم کردی😍😍😍
😁😁

الان خنده داره

ولی اون موقه واقعا اوووج عصبانیتش بود و خیلی بد جور نیشگون گرفت

داشت گلومو سوراخ میکرد😕

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

تو عقد اصلا به رو نیاورد روز زنه منم قهرو دعوا بعد منم هم عکسمو که دادم پاره کردم و وسایلمو ریختم سطل آشغال بعدم هیچی نگفت منم عصبی میزدم تخت سینه اش اونموقع تباه بودیم دستم روم بلند نمیکنه میگه مرد روزن دست بلند نمیکنه الان چونه و بازوشو گاز میگیرم خیلی کیف میده،🤭😁😅🤪😂

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
میفهمم 😁

😪😪

چون دستشو فشار داده بود

صدام معمولی در نمیومد

صدا خوک میدادم😁

خرناس میکشیدم میگفتم

خووو ولخم کن خووو😂😂😂😂😂

2706