2733
2734
😞🌹

منم برای یه نفر بدترین آرزوها رو میکنم از بس زجرم داده

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اون آدمای بد هر بدی نبودن..... قابل هدایت نبودن ...کسی که سر امام حسین رو بریده ما لعن میکنیم ...

کی گفته 

من حدیث خوندم یکی اذیتش میکرد امام بهش گفت برو سع روز روزه بگیر نفرینش کن اگه حق باشه میمیره 

وچن روز بعد مرد

2728
ولی پدرش بود تاج سرش بود چه نفهم بود طرف  من دارم ادم عوضی و خونخوار تعزیف میکنم

ما آخر نفهمیدیم برای خودت آرزوی مرگ می‌کنی با برای کس دیگه ؟!!!

گاهی نمیشود که نمیشود...      گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود...
2738
منم

این آدم خیلی بهت نزدیکه؟ نمیشه ازش دور بشی که به کم حالت بهتر بشه؟

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
منم برای یه نفر بدترین آرزوها رو دیدم از بس زجرم داده

یه حدیث خوندم امام تعریف کرده بود برای یکی باید سه روز یه دعا رو بخونی برای کسی ک اذیتت میکنه باروزه بدون گناه 

چند روز بعد مرد‌

چون نفرینش حق بود

کی گفته  من حدیث خوندم یکی اذیتش میکرد امام بهش گفت برو سع روز روزه بگیر نفرینش کن اگه حق باشه ...

اونا کافر و منافق بودن ک تو دعا هایی مث زیارت عاشورا  لعن شدن و مستحق لعن بودن چرا ک تا اخر عمرشون توبه نکردن و اگر هزاران سال زنده بودن بازم همین راه و ادامه میدادن

2706