2737
2739
عنوان

کی تاحالا کتلت سویا درست کرده؟

10233 بازدید | 26 پست

خوشمزه میشه؟ شما چه چیزایی میزنید برا خوش طعم شدنش 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

تو سلفف دانشگاه همش بهمون میدادن

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من

خوشمزه شد ولی یکم زیاد روغن مصرف شد

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

من یه بار امتحانی درست کردم یکی همینجا یاد داد. بد نبود ولی خوشم نیومد دوباره درست کنم چونا تا شب بوی سویا میزد بیرون😂🤢

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
2738
من  اره خوشمزس سيب زميني و سوياو فلفل دلمه و پيازو .. تو گوگل كاملش هست

فلفل دلمه رو چرخ کنم؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
من یه بار امتحانی درست کردم یکی همینجا یاد داد. بد نبود ولی خوشم نیومد دوباره درست کنم چونا تا شب بو ...

مگه سیب زمینی و فلفل دلمه نزدی  بهش

2706