2733
2734

خاله شوهرم مریض شده بوده حالش بد بوده میره دکتر دخترشو ک 7 سالشه میده مادرشوهرم میاره ماهم خونمون نزدیک مادرشوهره.دخترخالش میومدپیش دخترم ک 7 ماهشه بازی میکرد اتفاقا منم ی ابجی 7 ساله دارم ک پیشم بود خلاصه اینا باهم بازی میکردن. ی روز موند و رفت بعداون مادرشوهرم مریض شد سر درد و گلو و... بعدش پدرشوهرم بدن درد گرفت دو روز پیشم خودم. من رفتم دکتر گفت کرونا داری. حالا ب مادرشوهرم میگم من از شما گرفتم میگ ن واس ما سرما خوردگیه کرونا دروغه دکتر دروغ گفته😐مادرشوهرم یکم بهتر شده ولی هنوز سرفه داره میاد دخترمو میبره میگم بوس نکن ماسک بزن گوش نمیده از قصد جلوی من بوسش میکنه شعور نداره نمیگ بچه 7ماهشه کوچیک

هیچ وقت زنهارادست کم نگیرید، تنهاموجوداتی هستند که بچه راتبدیل به مرد و مرد راتبدیل به بچه میکنند!! بله اینجوریاااس  

خودم صبح تاشب توخونه ماسک زدم دارم خفه میشم درد ی طرف استرس ی طرف اونم درد رو و دردام میزاره. بنظرتون چیکار کنم چی بگم بهش

هیچ وقت زنهارادست کم نگیرید، تنهاموجوداتی هستند که بچه راتبدیل به مرد و مرد راتبدیل به بچه میکنند!! بله اینجوریاااس  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب دیگه رعایت نکردین گرفتین 

ممکن بود از خواعر خودت بگیری

بچه ۷ماهه که هم بازی نمیخواد

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

حالا مامانمم امروز میگ ماهم گلو درد گرفتیم😭😭دخترشو اورد اینجا همرو الوده کرد رفت من ک ازشون نمیگذرم حق الناس گردنشونه. بدتر ازهمه گردنم نمیگیرن

2738
خودم صبح تاشب توخونه ماسک زدم دارم خفه میشم درد ی طرف استرس ی طرف اونم درد رو و دردام میزاره. بنظرتو ...

مگه رفت و امد میکنید؟ پسر منم ٧ماه و نیمه از بعد زایمانم ک مامانم رفت دیگه باهیچ کس رفت و امد ندارم اصلاااااااا هیییچکس چه خانواده خودم چه همسرم بوسیدن ک هیچی ..فقط واتساپ تصویری همین ...ببین نمیخوام بترسونمت عزیزم اما بچه کوچیک خطرش بیشتره باهمسرت حرف بزن و نزاره بچرو ببرن

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
خودم صبح تاشب توخونه ماسک زدم دارم خفه میشم درد ی طرف استرس ی طرف اونم درد رو و دردام میزاره. بنظرتو ...

به شوهرت بگو حالیش کنه حالیش نشد خیلی رک و جدی بگو من بچمو دوست دارم لطفا تایه مدت نیایین خونه ما تو خوب بشه حالتون بعدم بچه کوچیک رو ینی اخه را به راه بوس میکنن اونم تو این مریضی

تا خدا با من است زمانه با من است .
خوب دیگه رعایت نکردین گرفتین  ممکن بود از خواعر خودت بگیری بچه ۷ماهه که هم بازی نمیخواد

من نگفتم بیاد ک مادرشوهرم اوردش گذاشت خونمون. بعدم من ازابجیم خیالم راحته پاشو ازخونه بیرون نمیزاه. کلا خونواده خودم رعایت میکنن

من نگفتم بیاد ک مادرشوهرم اوردش گذاشت خونمون. بعدم من ازابجیم خیالم راحته پاشو ازخونه بیرون نمیزاه. ...

دیکه اتفاقی که نباید افتاده همون موقع میگفتی ببخشید کرونا هست ماعم قرنطینه الان که دیگه فرقی نداره به حالت

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
مگه رفت و امد میکنید؟ پسر منم ٧ماه و نیمه از بعد زایمانم ک مامانم رفت دیگه باهیچ کس رفت و امد ندارم ...

خونواده شوهرم اصلا حالیشون نیس. شوهرم یبار گفت نیایم دیگ گفتن اینا راه دورو میگن ما ک نزدیکیم😢😢گفتم ربطی نداره من ک نمیدونم شما طی روز کجا میرید پس خطرناک

به امثال اینهاست که تو کشور جمع نمیشه

باهاش بحث نکن

بگو مگه من کرونا ندارم

شما سرماخوردگی

پس مواظب باشید از من نگیرید😐😐😐

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
به شوهرت بگو حالیش کنه حالیش نشد خیلی رک و جدی بگو من بچمو دوست دارم لطفا تایه مدت نیایین خونه ما تو ...

ب شوهرم گفتم میگ حرف منو گوش نمیدن کار خودشونو میکنن. راس میگ لجبازن ی چیزم ک میگی قهرمیکنن.

2706