2733
2739
عزیزدلم کسی رو دوست داری؟

آره خيلي،پنج سال شد.هيچ وقت نگفتمش ولي تابستون ديگه پيشنهاد داد و دوست شديم و دو بار بيرون رفتيم،خيلي دوسش دارم يك عشق يك طرفه هست چون سر قرار دوم من لو رفتم و يكي از گند ترين روز هام بود و شيش مامانم بهش زنگ زد اولش خودشو زد به نشناختن گفت من اصن دخترتونو نميشناسم بعدشا گفت سنشو نميدونستم و اين خط اصليم نيست ديگه باهاش كار نميكنم الانم منو از همهههههه جا بلاك كرده.اول رابطه به من گفت٢٨سالشع اما سر قرار من كارت مليشو گرفتم و اون ٣٥ سالشه،من فقط هجده سالمه و براش حكم يك سرگرمي داشتم!خيلي راحت خودشو كند

حس نقطه چين بعد جمله ناتمومم...🙂
عزیزم چجوری میشه ی چیزیو جذب کرد با قانون؟ میخوام ب عشقم برسم باید چیکار کنم؟

بخدا من سر در نمیارم ولی همیشه به خدا بگو انشالله هرچی صلاحمه همون بشه و هیچوقت هیچ چیزی رو بزور از خدا نخواه مطمئن باش اگر به صلاحت باشه خدا خودش کمکت میکنه😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزدلم من مسخره نکردم و بخدا منظوری ندارم فقط تاپیک زدم که یه تاپیک یادگاری از این روز داشته باشم ...

خیلی ها به اونایی که نوشته بودن۹۹.۹.۹ حرف میزدن

من ننوشتم 

فقط خواستم بگم بهشون چیزی نگن

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
خدای مهربونم کاری کن که هیچکسی تو دلش درد نکشه و منم به خواسته دلم برسم و مامانم خیالش راحت بشه🙏 و ...

انشالله😍انشالله شماهم به آرزوتون برسید و همیشه شادو سلامت باشید😘

2740
انشالله خوشبخت بشی😍

مرسی عزیزم

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
يادگارى ندارم اما يه ارزو دارم ازتون خواهش ميكنم واسه رسيدنم بهش دعام كنيد ارزوم اينه—((ان شاءالله ...

ایشالله 🤲عزیزم یه چیزی بهت میگم مطمئنم که شفا پیدا میکنه فقط بزار جواب بچه هارو بدم بعد 😘