2733
2734
امصاتو خوندم وتو دلم گفتم هیشکی از اونایی که به تمسخر گرفتنم حلال نمیکنم مخصوصا اون خانم بی ادبی که ...

خداروشکر عزیزدلم که به آرزو رسیدی و واقعا کار درستی نیست که دل دیگران رو میشکونن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

99/9/9حامله نشدم هیچ دقیقا امروز پریود شدم😒😒😒

😂😂😂

خداحکمتتو شکر توکل بخودت بهترین مرد زندگین خیلی دوستت دارمممم همدم زندگیم دلیل زندگیم😍🥰اینم بمونه یادگاری

بیخودو بی جهت                                                                                                             صلوات😜

دارم به این فک میکنم 

۱۴۰۰.۹.۹ کجای زندگیمم:)

دوس دارم این تایپیک و ذخیره کنم بعدش اون موقع بیام این پیامو بخونم و جوابه خودمو بدم

اما دوس دارم انقد خوب باشم و پیشرفت کنم و ب خواسته و هدفام برسم که 

وقتی اومدم اینجا کلی حرفای قشنگ بزنم:)💛

هیاهوی بسیار برای هیچ...
2738

دیشب باهاش دعوام شد سر همین تاریخ رند امروز نمیدونم سال بعد این موقع اون کجاست من کجا ...

اما اگه مال منه کاش بمونه اگه نه خوشبخت شه...

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
خداروشکر عزیزم ان شاءالله همیشه ب تمام خواسته هات برسی🤩😍❤ توجهی نداشته باش،بعضیا همه چیزو ب مسخره ...

عزیزم چجوری میشه ی چیزیو جذب کرد با قانون؟

میخوام ب عشقم برسم باید چیکار کنم؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

اول خدایا کرونا بره گم شه

دوم خدایا همه بیمارها شفا پیدا کنن

سوم خدایا حاجت همه رو بده مخصوصا من

الهی آمین

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
خدایا ممنونم بخاطر خوبیها.بحاطر همسرم فامیلم و دوستانم خدایا ممنونم بخاطر همه چیز امروزم تولدمه ...

عزیزدلم خداروشکر😍تولدتم مبارک باشه❤انشالله همیشه خوشبخت باشید و به پای هم پیر بشید😘