2752
2734

چیزی که دوست دارم بگم اینه که ، تو همه ی این شلوغیا و غم و غصه هامون وسط قرض و قسط و بدهکاری و کرایه خونه ، میون همه ی دردای روحی و عاطفی که داریم ، حتی الان که یه ویروس عجیب و غریب باعث شده جسمامون فاصله فیزیکی داشته باشن از هم ، دل هامون به هم نزدیکه ، خیلی نزدیک !

ما همه فارغ از دنیای مادی و فیزیکی ما یه خدای بزرگ و مهربون داریم ، خدایا من نمیدونم تو از جنس چی هستی ، نور یا عشق یا ... فرقی نمیکنه ، همین که وقتی از عالم و آدم میبریم ته دلمون یه صدایی میگه ، من هستم ، من کنارتم ، از ازل بودم و تا ابد هم هستم کافیه !!!

غصه چیو میخوری دوست خوبم ؟ وقتی این دنیا با همه ی دردا و شادیاش خیلی زود میگذره و تو میری توی آغوشی که فقط عشقه یه عشق واقعی !

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چرا عزیزم؟

رفتم پذیرش iui ی سری ازمایش نوشت برم انحام بدم 

شوهرمم حرصم داد الان باهاش قهرم سرم درد میکنه دلم گریه میخاد ک چرا نمیتونیم طبیعی بچه دارشیم گله دارم از خدا

چند روزم پیشم ی عزیزمونو از دست دادیم 

همیشه دلتون شاد باشه ،امیدورم روزی برسه که همه ایمان قلبی پیداکنیم که توی سختی هافقط توول بخدا نجاتمون میده وتوی شادی هاحواسمون باشه که خدا حواسش بهمون هست😍😍😍امیدوارم همه جوون هاعاقبت بخیربشن ،دل شاد باشید

خداجونم همه ی عاشقارو بهم برسون

دامن همه منتطرارو سبز کن 

عزیزای همه رو ازین بیماری درامان بدار 

امین🤗🤗

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2706