2733
2734
عروسی نگرفتی  به جاش چکار کردی؟؟

هیچی واقعا هیچی.

خونه که نخرید با وجود اینکه دارا هست

سرویس طلا هم دو بار به روش اوردم یه جوری پیچوند ولی من از حلقومش میکشم بیرون خخخ

عروسی هم که ولش کن این کرونا خوب به نفع دامادها کار کرده.

در سر من کلاس درسی است که هنوز معلمشان نیامده است...
دقیقا بعد عکس العمل شما چی بود؟

انقد کوتاه اومدم که از چشمش افتادم فکرکرد خبریه انقد از خانوادم مایه گذاشتم که توهم برش داشت و عین آب خوردن طلاقم داد

منِ خنگ برای اینکه راه باز بذارم مهریمم بخشیدم که مثلا شیرین شم براش اونم خورد یه آبم روش

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه لباسی یه تیکه ظرف مسی وضعتون خوبه انگشتری ربع سکه ایی

ظرف مسی بنظرم عالیه

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼
هیچی واقعا هیچی. خونه که نخرید با وجود اینکه دارا هست سرویس طلا هم دو بار به روش اوردم یه جوری پیچ ...

خب اشتباه کردی دیگ 

باید پدرو مادرت میگفتن به جای عروسی چکار میکنید؟؟ مثلا سفر یا طلا یا حداقل یه کلیپ 

2728