2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادرزن سلام فلسفش اینه که مادری که برای اولین شب دخترش ازش دور بوده دلگرم بشه 

ربطی به جشن گرفتن یا نگرفتن نداره

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼

ما ک عروسی هم داشتیم این رسما رو نداشتیم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
مادرزن سلام فلسفش اینه که مادری که برای اولین شب دخترش ازش دور بوده دلگرم بشه  ربطی به جشن گرف ...

به نظر شما چه هدیع ای مناسبه؟

در سر من کلاس درسی است که هنوز معلمشان نیامده است...
ما ک عروسی هم داشتیم این رسما رو نداشتیم 

والا ما رسوم دست و پاگیر زیاد داریم

که البته از طرف خانواده همسرم خیلیاش رعایت نشده

حتی هزینه ازمایش قبل ازدواجم ما دادیم

ما بردیم سکه دادیم 

داداشمم برد سکه داد 

حالا شوهر ابجیم غریبه است میگه رسم نداریم واس ماهم مهم نی اصلا

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
به نظر شما چه هدیع ای مناسبه؟

یه هدیه ای که به داماد هم فشار نیاد مادرتم خوشحال بشه 

لباسی که دوست داره یه مانتوی لاکچری یه ظرف دلخواهش

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼
من ک عروسی داشتم انگشترم خریدم بردم خواهرمم النگو  بالاخره دختر مثل دسته گلش رو هدیه داده به د ...

منم موافقم با شما

فقط خواستم بدونم هنوز این رسم پابرجا هست یا خیر

2706