2737
2734
عنوان

کمک لتروزول بخورم یا نخورم

70 بازدید | 5 پست

خانمای گل من ماه قبل امپول سینال اف زدم روز ده دوتا فولی ۱۹هم داشتم اما باردار نشدم الان پریودم دیگع نرفتم دکتر بنظرتون این ماه لتروزول بخورم اشکالی نداره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخور فک نکنم ضرر خواستی داشته باش

اتفاقا لتروزول اصلا نباید سرخود خورده بشه، چون ممکنه یه فولی خوب رو بیش از حد بزرگ کنه و کیست بشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

اگر فولیکول بدون دارو نداری بخور از روز سوم پری روزی دو تا بخور تا روز ۸ پری  و دیگه امپول ازادسازی هم  نزن از شب ۱۰ پری اقدام کن با هر شب یا  یه روز در میون بعد اقدام دستشویی نرو ،پاهاتو بگیر بالا،تاصبح دستشویی نرو اگر مشکلی نداری مطمئن باش باردار میشی ،