2737
2734

یادم ک میوفته دلم بحالش میسوزه چون کسی ک بی حیا بدونشو‌جار میزنه ادم عقده ایه 

اصلا گیرییییییم کارش اشتباه نبوده چ لزومی داره ب من بگه؟ واقعا چرا باید به من بگه؟ جز اینکه دنبال خراب کردن اعصابه! 

بحث این شد ک دخترا باید جلو‌محارمشونم مثل عمو دایی داداش بزرگه دیگه خیلی هم لخت نگردن بود من گفتم اره در حد تاپ و شلوار اینا دیگه بد نیس 

گفت واااااا من تا همین حالام ک داماد و نوه و عروس دارم 

علی( اسم مستعار شوهرم ) هروقت از حموم میام منو دیده عادت دارم با حوله چند دقیقه کاراما بکنم 

حالا حوله پوشی نه هاااا ازینا ک یدور فقط دور کمر میبندن 

عقد بودیم یبار خودمم اونجا بودم ک جلو شوهرم اینکارو کرد ولی برام مهم نبود .... فرض کن پسر ۲۵/۲۶ ساله مجرد داشته باشی بعد از حموم دربیای با حوله معمولی تو خونه راه بری ....

اگه از اول اینشکلی بوده بچشم براش مهم نیست

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چن سالشه؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2738
نمیفهمم مثلا انتظار داشت بگم دختر خانوما با شورت سوتین برن جلو داداش بزرگترشونو دایی و عمو هاشون 😑

زمانه برعکس شده...عوص اینکه اون بهت بگه مثلا باید بیشتر بپوشونی خودتو تو باید یادش بدی😂😂😂😂

مادرشوهرم ؟ 

آره

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
وااااا . حالا کارش درست نیست جلو پسر جوون. ولی دیگه نه تا این حد که بگی بدنشو به پسرش نشون میده حتما ...

اشتباه نوشتم گلم خط اول جمله این بود ک بی حیا بودنشو 

بودنشو بدنشو اشتباه شد

منم یه جور دیگه از مادر شوهرم متنفرم اسمشم میاد حالم بد میشه

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم

وا....چه بیحیا...

محرم هم حدی داره نه دیگه ب این صورت

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706