2737
2734
عنوان

ماه‌گرد عقد ساده

347 بازدید | 30 پست

بچه ها سلام. من نزدیک پنج ماهه عقد کردم. یه ایده ی ساده واسه ماه‌گرد سراغ دارین؟ چون کروناست کافی شاپ و اینا نمی تونیم بریم. لطفا میشه ایده هاتون رو بگین.

من من من سراغ دارم

تو یکی از تاپیکام هست😍😍

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ماه گرد؟😒 خوش بحالتون

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت کیک درست کن و یه گوشه از خونتون رو بادکنک ارایی کن ، هدیه هم یه چیز خاص باشه مثلا شال گردن و کلاهی ک خودت بافتی یا دست بندی ک خودت درست کردی 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
مرررسی عزیزم می رم نگاه می کنم❤️😍

یا نت خرابه یا سایت

امیدوارم عکسش برات نشون بده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4947539/ماه-پیش-سالگرد-عقدمون-بود-ولی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
عزیزم مردا رو خودت باید به راه بیاری وگرنه خودشون اصلا این چیزا رو دنبالش نیستن

خوب پقتی هیج ذوقی نشون نمیده منم میکم ول کن منم ۵ ماه عقدم سالگرد دوستیمونه ۷/۸ روز دیگه من کلی ایده داشتم گفتم ول کنا بر کی 

خوب پقتی هیج ذوقی نشون نمیده منم میکم ول کن منم ۵ ماه عقدم سالگرد دوستیمونه ۷/۸ روز دیگه من کلی ایده ...

ببین تو کار خودتو بکن چند ماه. واقعا جواب میده. بعد یک ماه اگه همچین کاری انجام ندی با خودش فک می کنه چرا انجام نداد و اینا...یکم صبر کن واقعا جواب میده. بدون چشم داشت براش کار کن. منم اولا همینطوری بودم

2706