2733
2734
عنوان

عقدمو بهم بزنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3040 بازدید | 158 پست
دیگه بچگانه بوده رفتارت وگرنه با سیاست همون روز خواستگاری بهمش میتونستی بزنی اما الان خب پای یه قلب ...

چشم میسوزم ولی بعد از ازدواج اگه دیدم نمیتونم بسازم جدا میشم دیگه گفتم شاید اون موقع دیر بشه ولی باشه میسوزم که شاید به نفعم بشه

واقعا دعا کن برام ابجی بتونم دوسش داشته باشم عزیزمی

اره بابا ایشالاک میتونی  فک کن ببین شوهرت خیانتکار بود یا دست بزن داشت خوب بود؟یا یه قیافه معمولی اون طوری خیالت راحته ک همیشه واس خودته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا دعا کن برام ابجی بتونم دوسش داشته باشم عزیزمی

درست میشه صبرکن7الی8ماه ک بگذره همچین عاشقش بشی این همون عشق بعد ازدواجِ ک میگن مانند نداره...

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
2731
2738
عمم همیشه میگفت مرد کچل باشه زشت باشه اخلاق داشته باشهپول داشته باشه 🤣

من مشاورم اینطور بهم میگفت

واقعا حرفشونم درسته😂😂😂

برای مادر شدنم صلوات میفرستی دوست خوبم؟
چشم میسوزم ولی بعد از ازدواج اگه دیدم نمیتونم بسازم جدا میشم دیگه گفتم شاید اون موقع دیر بشه ولی باش ...

میسوزم چیه این واژه ها رو بخودت تلقین نکن تو انگار فقط دنبال تاییید چند نفری ک باهات ابراز همدردی کنن وبگن جداشو تا فِرتی بری جداشی....دختر بشین از عشقی که بهت میورزه لذت ببر وزندگیتو بکن

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
2706