2737
2739
عنوان

بیا بخندین حالتون خوب بشه 🌺🌺😂✌

| مشاهده متن کامل بحث + 8939 بازدید | 775 پست

دوران مدرسه کاندید شدم برا شورا😳😐

تو تبلیغات گفتم: اگه رأی بیارم از اینجا تونل میزنم به داخل مدرسه دخترانه😍😜

هیچی دیگه با اختلاف زیاد اول شدم ولی مدیر   منو رد کرد

از همون بچگی نذاشتن استعداد هام شکوفا بشه😐😐

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

معلم :

موضوع انشا : قرنطینه را چگونه گذراندید؟

دانش آموز :

بسمه تعالی

رختخواب را جمع می کردیم

سفره را پهن می کردیم

سفره را جمع می کردیم

رختخواب را  پهن می کردیم😂😂

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اس ام اس عاشقانه یک مرد ایرانی به زنش😍

میدونی فرق تو با فرشته چیه؟ 👼

فرقی ندارین فقط تو مهربون تری 🤗

پاسخ زن :

فرشته جونت ناراحت نشه اینجوری میگی😏😏

نکبت😐😂

معلم : موضوع انشا : قرنطینه را چگونه گذراندید؟ دانش آموز : بسمه تعالی رختخواب را جمع می کر ...

😂😂😂

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
2728
واکنش زنها بعد از نگاه شوهرشون:. زن فرانسوی :عزیزم این نگاهت رودوست دارم…. زن المانی :نگاهت بهم حس ...

👌🏻عالی بود😂😂

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   

دقت کردین همه چیزای بزرگ رو با پیشوند خر مشخص میکنن

مثلا میگن خرپول، خرخون، خرمخ، خرکار

اما نمیفهمم چرا وقتی به صندوق میرسن واسه صندوق بزرگ میگن گاو صندوق

چرا نمیگن خرصندوق؟🤔

اعصاب آدمو خورد میکنن دیگه😂

تنها کاری که برای ۹۹/۹/۹ تونستم بکنم این بود که ساعت ۹:۹ دقیقه بیدار شدم😎

😂😂😂

کاربر اقام🙏اللهم عجل لولیک الفرج ....خدایا ظهور اقامون امام زمان رو برسان🙏واسه سلامتی اقا امام زمان ی صوات .....😍    بـاور کـــــنآنکــــــس کہ وعــــدههمیـــشہ مــانـــدن را مـیدهـد!!رفتنـے تر استــ....دل نـــبـــند....😔‌‌‌‎‌‌‌🎸   یادبگیر هیچوقت دلتو ب هیچے‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوش نکنی دنیا زودی داشته هارو از ادم میگیره😔‌ کاش اینجا بودی!همین کنارِ خودم ...و من یادم می ‌رفت ؛که خسته‌ام ...خرابم ...ویرانم .......😔
2740
دقت کردین همه چیزای بزرگ رو با پیشوند خر مشخص میکنن مثلا میگن خرپول، خرخون، خرمخ، خرکار ...

واقعا سوال شده برا همه😂😂

تنها کاری که برای ۹۹/۹/۹ تونستم بکنم این بود که ساعت ۹:۹ دقیقه بیدار شدم😎 😂😂😂

😂😂

‏+چیزی که من می‌گم: می‌خوام امروزو سرکار نرم و استراحت کنم

-چیزی که مامانم می‌شنوه: می‌خوام برات ظرفا رو بشورم، خونه رو مرتب کنم، فرشا رو بشورم، یه باغچه کوچیک تو حیاط درست کنم و چون بیکارم مسئولیت تمام کارای خونه رو تا یک ماه آینده به عهده می‌گیرم

😂😂😂😂😅

کاربر اقام🙏اللهم عجل لولیک الفرج ....خدایا ظهور اقامون امام زمان رو برسان🙏واسه سلامتی اقا امام زمان ی صوات .....😍    بـاور کـــــنآنکــــــس کہ وعــــدههمیـــشہ مــانـــدن را مـیدهـد!!رفتنـے تر استــ....دل نـــبـــند....😔‌‌‌‎‌‌‌🎸   یادبگیر هیچوقت دلتو ب هیچے‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوش نکنی دنیا زودی داشته هارو از ادم میگیره😔‌ کاش اینجا بودی!همین کنارِ خودم ...و من یادم می ‌رفت ؛که خسته‌ام ...خرابم ...ویرانم .......😔
😂😂

حالا درسته ما زشتیم ):

ولی وقتی صورتمونو میشوریم مژه و ابروهامون سرجاشه 😂😂😂😂😂🤷‍♂️

دختره ﻗﯿﺎﻓﺶ ﻣﺜﻞ ﻻﺳﺘﯿﮏ زاپاس ﭘﻨﭽﺮ پیـکان جوانان ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ ، ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﭘﺴﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ:

"شباهتی ﺍﺳﺖ ﻣﯿﺎﻥ ﻣﻦ ﻭ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ!"

منم ﮐﺎﻣﻨﺖ گذاشتم:

ﺁﺭﻩ ﺑﻪ ﺟﻔﺘﺘﻮﻥ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﺮﺩ!😂😂😂

حالا درسته ما زشتیم ): ولی وقتی صورتمونو میشوریم مژه و ابروهامون سرجاشه 😂😂😂😂😂🤷‍♂️

😂😂فقط واسه شما؟😅

وقتي تو اينستگرام عكس يه بدبختي كه اصلا لايك نميخوره رو لايك ميكنم 👍☺️

حس میكنم گرسنه ای را سیر كردم، برهنه ای را پوشانیدم و اسیری را رهانیدم 😌😂😂

2706