2737
2739
عنوان

بیا بخندین حالتون خوب بشه 🌺🌺😂✌

8939 بازدید | 775 پست

شیخی مادر پیرش را کول میگرفت و هرجا که می رفت با خود میبرد. روزی حضرت عیسی او را دید و فرمود: آن زن کیست؟

گفت این زن مادرم است، او مرا بزرگ کرده است و به گردن من حق دارد و من تا آخر عمرش او را به دوشم میگیرم تا مهرش را پاسخ گفته باشم.

حضرت عیسی فرمود: او را شوهر بده و خود را رها کن.

شیخ گفت: پیر و علیل است و قادر به حرکت نیست.

پیرزن دستش را بالا آورد و بر سر پسرش زد و گفت:

آخه نکبت! تو بهتر میدونی یا پیغمبر خدا؟  😂😂😂‎‌‌‌‌‌‌  ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی

یکم خلاقیت آخه قربونت برم.... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

عموم زنگ زد گفت خونه هستين ما داريم ميايم؟

گفتم اره هستيم،قدمتون روي چشم.

فقط بي زحمت توي راه كه ميايد يه كم دارو و مواد سوپ بگيريد بياريد،ما از وقتي مامانم كرونا گرفته خودمون هم مشكوكيم نميتونيم از خونه بيرون بريم.

حالا هر چي زنگ ميزنم خاموشه.واقعا ارزش نداشت برا دو كيلو هويچ بپیچونی عمو جون 😬😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

کاربر اقام🙏اللهم عجل لولیک الفرج ....خدایا ظهور اقامون امام زمان رو برسان🙏واسه سلامتی اقا امام زمان ی صوات .....😍    بـاور کـــــنآنکــــــس کہ وعــــدههمیـــشہ مــانـــدن را مـیدهـد!!رفتنـے تر استــ....دل نـــبـــند....😔‌‌‌‎‌‌‌🎸   یادبگیر هیچوقت دلتو ب هیچے‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوش نکنی دنیا زودی داشته هارو از ادم میگیره😔‌ کاش اینجا بودی!همین کنارِ خودم ...و من یادم می ‌رفت ؛که خسته‌ام ...خرابم ...ویرانم .......😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مامانم میگم گشنمه چی داریم بخورم؟؟؟

میگه تخم مرغ هست روغن هم هست😊

برو  هر چی دوست داری واسه خودت درست کن

بخور☺

بنظرتون قرمه سبزی درست کنم یا فسنجون؟؟

😂😂😂😂

2728

📌

اگر بفهمن که شما تو خانه مرغ دارید،

چون جزو افراد ثروتمند محسوب می شوید،

یارانه تان قطع و مرغ هم ضبط میشه 😂😂😂

اطلاع رسانی کنید،

خیلی ها بی خبر هستند! 😆

کاربر اقام🙏اللهم عجل لولیک الفرج ....خدایا ظهور اقامون امام زمان رو برسان🙏واسه سلامتی اقا امام زمان ی صوات .....😍    بـاور کـــــنآنکــــــس کہ وعــــدههمیـــشہ مــانـــدن را مـیدهـد!!رفتنـے تر استــ....دل نـــبـــند....😔‌‌‌‎‌‌‌🎸   یادبگیر هیچوقت دلتو ب هیچے‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوش نکنی دنیا زودی داشته هارو از ادم میگیره😔‌ کاش اینجا بودی!همین کنارِ خودم ...و من یادم می ‌رفت ؛که خسته‌ام ...خرابم ...ویرانم .......😔

😂😂😂😂😂😂😂

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒

غمگینم😔

خالی بستم ....

خدا شاهده دارم میترکم از خوشی 😂

فقط دیدم مد شده،

گفتم منم بگم.

لامصب بد جور کلاس داره!!!!!

بذار يه بار ديگه بگم:

غمگینم😔😞😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌

2738
به مامانم میگم گشنمه چی داریم بخورم؟؟؟ میگه تخم مرغ هست روغن هم هست😊 برو  هر چی دوست داری ...

فسنجون😉😂

پیشوولی سابق 😎 دیگه هیچی نمیگم  میشینم اینجوری نگاتون میکنم  خوبتون شددددد؟؟؟    

‏انقد بھ همھ گفتم درست میشھ‌‌

خود کلمھ درست برگشت بهم گفت

خفـھ شو من نمیشم:|😂

غمگینم😔 خالی بستم .... خدا شاهده دارم میترکم از خوشی 😂 فقط دیدم مد شده، گفتم منم ب ...

وایییییییی🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒

هوا که در این پاییز غم انگیز بارانی میشود

پنجره را باز میکنم

و

راحت رو ملت تف میندارم

هیچکیم نمیفهمع

اااااا

انقد گفتید یه پست عاشقانه بزار منم گذاشتم

اونم تفی شد

من که گفتم به من نمیاد🙃

در فرانسه عطری به قیمت ۲۰۰ هزار یورو تولید می‌شود.!!

علت گرانی این عطر به این ‌دلیل است که کارشناسان با مشتری صحبت کرده، براساس بیوگرافی شخص از کودکی تا بزرگسالی عطر منطبق با شخصيت اون مشتری ساخته می‌شود،

*یه ایرانی رفته اونجا از زندگیش تعریف کرده شاشیدن تو شیشه، تحویلش دادن😂😂😂😂😂😂

یکی از افتخاراتم اینه:

که فقط خوشگل ها و خوشتیپ ها پستامو لایک میکنن. زشتا فقط نگاه میکنن😪

میگی نه؟ نگاه کن 😂😂

با سورپرایزای کوچیک رابطتونو هیجان‌ انگیز تر کنید...

+مثلا یهو برید با یکی دیگه ازدواج‌ کنید!😂😂

2706