2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سوال دومی 

برا سهمی بالایی xبزرگتر از ۲ و xکوچکتر از منفیه ۲

برا تابعx: g  بزرگتر از ۳ 

برا تابع hجواب x=1

برا سهمی پایینی x بین یک و سه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

کاغذ دم دستم نیست که بنویسم برات 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738

سوال اولی ام دقیقا برعکس دومی نمودار بلدی بکشی ؟یه بار به xصفر بده و یه بار به y تا نقاط برخوردو پیدا کنی بعدم رسمش کن 

ببین سوال اول میگه به جای xچی بگذاریم تا جواب ما در نهایت بزرگتر از صفر بشه یعنی مثبت

اگه جوابو حل کنی میشه xهای کوچکتر از 4 یعنی هرعددی که کمتر 4 باشه به جای xقرار دهیم عدد ما مثبت میشه 

برای رسم شکل یه نمودار بکش (یک خط راست) بعد صفر رو بزار مرکز و طرف راست تا 5 مثبت بنویس طرف چپ نمودار تا 5 منفی مثلا بعد بالای عدد 4 یه دایره توخالی بزار و به سمت منفیا بکش رسم کردم ببینی 

0_______ این یعنی خود 4 نیست و تمام عدد های کمتر از 4

ببین سوال اول میگه به جای xچی بگذاریم تا جواب ما در نهایت بزرگتر از صفر بشه یعنی مثبت اگه جوابو حل ...

اگر نمودار xوyمیخواد  باید جدول بکشی 

جواب که میشه عددهای کمتر از 4 

و هی دونه دونه عدد بده yبدست بیار رسم کن 

مثلا به ایکس بده 3 yرو بدست بیار

یا به ایکس بده 0yرو بدست بیار

یا به ایکس بده منفی 1yرو بدست بیار نقطه هارو رو نمودار بکش بهم وصل کن

2 تا عدد که ایکس صفر بشه یاyصفر هردو رو بده مثلا

X=4

X=0

X=منفی 1

اگر نمودار xوyمیخواد  باید جدول بکشی  جواب که میشه عددهای کمتر از 4  و هی دونه دونه ...

ممنونم گلم

بعد از این همه باران خون بالاخره پیداش میشه رنگین کمون🖤🌈🕊
2706