2737
2739
عنوان

چطور بعضی خانواده ها انقدر بیشعورن

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم والا

خاکبرسر اون مردایی ک میرن با این بچه ها ازدواج میکنن

حالا نی نی سایتیا میخورندم😳

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊
2731
چی بگم والا خاکبرسر اون مردایی ک میرن با این بچه ها ازدواج میکنن حالا نی نی سایتیا میخورندم😳

نه بیا بغلم نمیزارم🤣🤣✌🏻

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2738
چی بگم والا خاکبرسر اون مردایی ک میرن با این بچه ها ازدواج میکنن حالا نی نی سایتیا میخورندم😳

باور کن فردا یه پسر ۳۰،۳۵ ساله میره میگیرشون! اینام که فقط میگن کسی پیدا بشه اصلا اختلاف سنی براشون مهم نیست

باورم نمیشه این دوره همچین خانواده ایی وجود خارجی داشته باشه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
باور کن فردا یه پسر ۳۰،۳۵ ساله میره میگیرشون! اینام که فقط میگن کسی پیدا بشه اصلا اختلاف سنی براشون ...

اونوقت من ۳۴ ساله باید منتظر شوهر باشم

اونوقت از نظرشون این انصافه

خب دلامصبا وقتی شما این خواستگارای سن بالا راه میدین شرایط ازدواج ی دختر همسنشو ازش میگیرین

کی میخوان بفهمن اینکار حق الناسه

اصلا ماها هیچی

ب این فکر کردین ک چند سال دیگه همسرتون پیر و شما جوون بعد میاین میگین همسرم ب خواسته هام توجهی نداره و فلان و بهمان

هر کسی مخالف ریپلای نکنه

حوصله بحث با ادمهای بی فرهنگ این جامعه را ندارم

فقط تو خلوت خودتون ب حرفام فکر کنید

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊