2733
2734
عنوان

ازدواج

96 بازدید | 12 پست

سلام دوستان ، خانوادم با ازدواج من خیلی خیلی خیلی مخالف هستن ، اصلا نمیتونم بگم چقدر ، اینقدر که کارمون به دادگاه کشید ، نمیتونم ازش دل بکنم ، چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

سکوتت را نمیخواهم ....

باور کن و درک کن که دوست داشتن و عشق در ازدواج مهم هست ولی همه چیز نیست . 

کسی که عاشقش هستی ممکنه به هیچ وجه مناسب ازدواج نباشه . و این اصل بسیار مهمی هست.  ازدواج روی همه زندگیت تاثیر میگذره دختر خوب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن و درک کن که دوست داشتن و عشق در ازدواج مهم هست ولی همه چیز نیست .  کسی که عاشقش هستی م ...

می‌دونم همه این هارو ، چهار ساله میشناسمش ، دلیل مخالف خانواده مثلا خانواده اون هست ، عقبه خوبی ندارن مثلا وضعیت مالی خوبی ندارن این ها دلایل مخالفت هست 

سکوتت را نمیخواهم ....
2731

دل بکن بعد ازدواج میفهمی ک اشتباه کردی شاید غصه بخوری ناراحت شی یا افسردگی بگیری و کسایی مثل پدر مادر پشتتن و هیچ وقت تنهات نمیزارن💙من از کسی ک میپرستیدمش دست کشیدم به خاطر پدرمادرم دعای خیره اوناس اگه الان خوشبختم دوسال گذشته ولی یادم نمیره و فراموشش نمیکنم ولی مهم نیس همین ک پدر مادرم ازم راضی ان کافیه💙💞

می‌دونم همه این هارو ، چهار ساله میشناسمش ، دلیل مخالف خانواده مثلا خانواده اون هست ، عقبه خوبی ندار ...

مشاور بهت کمک میکنه 

من در این یکی دو خط نمیتونم نظر بدم 

ولی گفتم که عشق برای رابطه ازدواج کافی نیست 

کمتر پیش میاد ادم یکیو بخاد خانواده مخالفت کنن اونا ازدواج کنن و زندگیشون خوب باشه (بیشترا کار ب جدایی میکشه)

پدرمادرا ی چی میدونن ک میگن نه 

ازالان ازش جداشی بهتره تا بعدا

ازدواج کنی بری تو زندگی متوجه حرف اونامیشی

2740
دل بکن بعد ازدواج میفهمی ک اشتباه کردی شاید غصه بخوری ناراحت شی یا افسردگی بگیری و کسایی مثل پدر ماد ...

امیدوارم بتونم ، میدونی حاضرم همه چیزم رو فدا کنم ، همیشه به بقیه هم گفتم اشتباه کردم که عاشق شدم ؟ به هر حال ممنونم بابت نظرت 

سکوتت را نمیخواهم ....
مشاور بهت کمک میکنه  من در این یکی دو خط نمیتونم نظر بدم  ولی گفتم که عشق برای رابطه ازد ...

آره متوجه هستم ، مشاور هم شاید برم ، نمی‌دونم فعلا بدجور سردرگم شدم 

سکوتت را نمیخواهم ....
کمتر پیش میاد ادم یکیو بخاد خانواده مخالفت کنن اونا ازدواج کنن و زندگیشون خوب باشه (بیشترا کار ب جدا ...

خخخ میدونی دوست عزیز الان دارم حرف توی گوشم نمیره ، ازم دو سال گرفتنش باز رفتم سمتش ، ازم شکایت کردن باز هم کنارش موندم ، هزار بار خطا کرد و خطا کردم بخشیدم ، نمی‌دونم چرا مخالفت میکنن ، مگه همه نمیگن پول همه چی نیست ، می‌دونم خانوادش مهم هست و شاید همچین جایگاه خوبی نداشته باشه اما میدونی دوست عزیز اول از همه من بهش متعهد شدم ، یعنی چی ، یعنی قول دادم تنه‌اش نزارم ، حالا چطوری برم بهش بگم خداحافظ ، خدا هم راضی نیست ، شکست دل بندش رو ، اگه میشه کمکم بکن خانواده رو راضی بکنم ، که کار خداست ، قبلا از اون بدشون میومد اما با شکایت شده تنفر و نفرین ، هه ی تا صبح هم بگم فایده نداره ، قلبم آروم نمیشه 

سکوتت را نمیخواهم ....
خخخ میدونی دوست عزیز الان دارم حرف توی گوشم نمیره ، ازم دو سال گرفتنش باز رفتم سمتش ، ازم شکایت کردن ...

من والا ارزوم خوشبختی دخترای سرزمینمه، اگه خیلی بهش علاقه داری و نمیتونی جداشی ، برو مشاوره، از مشاور بخاه کمک کنه 

منم برای موفقیتت دعا میکنم عزیزم