2733
2734

شمارمو میزنم میگه نام کاربری تکراری است عضو هم نیستم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

نام کاربریت عوض کن

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نام کاربریت عوض کن

شمارمو وارد میکنم اینو میگه موقع ثبت نام

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
اسمتو عوض کن

میخوام با گوشی شوهرم ثبت نام کنم شمارشو میزنم میگه نام کاربری تکراری است ولی عضو نیست

اگه نام کاربری تکراری باشه باید عوضش کنی 

اگه شماره رو قبول نکنه یعنی با این شماره یه نفر تو سایت ثبت نام کرده 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2738
اگه نام کاربری تکراری باشه باید عوضش کنی  اگه شماره رو قبول نکنه یعنی با این شماره یه نفر تو س ...

شماره رو میگه تکراری است نه ثبت نام نکردم چون ورود کاربرم زدم گفتم شاید عضو باشه نشد کلمه عبورو عوض کنم !

بچها میشه از یه گوشی که دوتا سیم داره ...هر دوتاشو ثبت نی نی سایت کرد????

اره میشه

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
نمیدونم دیگه  از @نی_نی_یار_3     بپرس.برات صداش کردم

مرسی عزیزم

شماره رو میگه تکراری است نه ثبت نام نکردم چون ورود کاربرم زدم گفتم شاید عضو باشه نشد کلمه عبورو عوض ...

خب پس با این شماره یه نفر کاربری داره 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
شمارمو وارد میکنم اینو میگه موقع ثبت نام

نکنه شماره ای هست ک همین کاربریت ساختی ...

شماره جدید بزن

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
میخوام با گوشی شوهرم ثبت نام کنم شمارشو میزنم میگه نام کاربری تکراری است ولی عضو نیست

نام کاربری اون اسمیه که نشون میده مثلا مال من shhhh هست اگه نمیشد بای  یه چند تا عدد یا چیزی اضافه میکردم یا کم

تعداد کاربرا خیلی خیلی زیادن و خب مطمئنا خیلی پیش میاد اینایی که ما بخواهیم بزاریم رو قبلا یه نفر دیگه انتخاب کرده

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2706