2733
2734
عنوان

عروسک باربی.دختردارا بیاین.

2419 بازدید | 33 پست

میخوام برای دختر دوستم یه هدیه بخرم.۶ سالشه.عروسک دوست داره.

یه سرچی کردم عروسک باربی میلیونیه؟؟؟

شاخام دارن سبز میشن.

تا بودجه ۱۰۰ تومن میخوام عروسک بخرم.

یعنی الآن با ۱۰۰ تومن نمیتونم یه عروسک خوشگل بخرم؟؟؟؟

چرا بابا میشه عروسک خرس 

عروسک جوجه

عروسک فیل

عروسی حیوانات ک نرم هستن از اینا براش بخر با 100 تومن جنس خارجی خوب میتونی سایز خود دخترت بخری براش

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

چرامیتونی😐

یه عروسک از این سیب زمینیا بخر 

ینی من عاشقشونم😍😂

اینایی ک اندازه کف دستن ولی سفت سفتن و گردالوعن پستونک دارن و لباسای خیلی نازک و چاقالوان 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا بابا میشه عروسک خرس  عروسک جوجه عروسک فیل عروسی حیوانات ک نرم هستن از اینا براش بخر با 1 ...

عروسک دخترانه میخواستم.یعنی عروسکه دختر باشه ، نه حیوون.خوشگلم باشه.

چرامیتونی😐 یه عروسک از این سیب زمینیا بخر  ینی من عاشقشونم😍😂 اینایی ک اندازه کف دستن ولی ...

منو باش فکر میکردم یه عروسک خیلی خوشگل میتونم بخرم.دلم برای نی نی نداشتم میسوزه که اسباب بازی اینقدر گرونه 😢

خب دختر هم هست توشون.. باربی و اینا یکم گرونن جنس خوب و سایز خوب بخوای فک میکنم باید 150 تومنی هزینه کنی

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

یه کاربری هست به نام مامان عروسک‌ها

ازین عروسک‌های روسی میسازه 

تو تل کنال داره،با بودجه‌ی شماهم میخونه

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2738
منو باش فکر میکردم یه عروسک خیلی خوشگل میتونم بخرم.دلم برای نی نی نداشتم میسوزه که اسباب بازی اینقدر ...

برو بابا سیب‌زمینیا از باربی ها جذابترن خیلی خاص و دلبرن😍😍😍😍😍😍

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
چرا عزيزم ميشه تو دي جي كالا نگاه كن پيداميشه

دیجی کالا نیم ساعت پیش سرچ کردم سایتش برام باز نشد.نمیدونم چرا.بازم سرچ میکنم.

تو گوگل سرچ کردم عروسک باربی قیمت ، سایتای دیگه ای بودن.

برو تو هم یه سرچی بکن قیمتارو ببین آخه.اووووف.

سایت خرابه وگرنه عکس میزاشتم

میخوای لینک کانالش رو بزارم ببین

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2706