2733
2739

همه چی خوبه ولی محیط زندگیم اگه یه جا دیگه بود من ۱۰۰درصد خوشبخت بودم 

محیط اینجا منو از خوشبختی خیلی دور کرده

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انگار همه این دردو دارن

اخه من تو محیط کوچیک زندگی میکنم نمیتونم اونطوری ک بخوام زندگی کنم خانوادمون شناخته شدن و باید درست رفتار کرد نمیتونم موسسه هنری بزنم همش خونم 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
اخه من تو محیط کوچیک زندگی میکنم نمیتونم اونطوری ک بخوام زندگی کنم خانوادمون شناخته شدن و باید درست ...

الهییییی، هنرمندی؟؟؟😧😨 لعنت به جایی که اینقدر طرز فکرشون بستس، 

الهییییی، هنرمندی؟؟؟😧😨 لعنت به جایی که اینقدر طرز فکرشون بستس، 

اره عزیزم من نقاشم خطاطم نویسندم و همینطور الان میخوام برم دنبال صدام😂تو تاپیک اخرم صدامو گزاشتم میتونی گوش بدی نظرتو بهم بگی 

2738
اره عزیزم من نقاشم خطاطم نویسندم و همینطور الان میخوام برم دنبال صدام😂تو تاپیک اخرم صدامو گزاشتم می ...

من نقاشی و طراحی مد و موسیقی خیلی دوست دارم😧 ولی خب چه میشه کرد گناهم اینه که دخترم

اره عزیزم من نقاشم خطاطم نویسندم و همینطور الان میخوام برم دنبال صدام😂تو تاپیک اخرم صدامو گزاشتم می ...

عزیزم زنگ صدات خیلی قشنگه

اشکالاتت:1 نفس گیری اشتباه میکنی

2 صدات میلرزه انگار میترسی صداتو ول کنی با ترس میخونی

اینا چیزاییه که من فهمیدم پرتقال من😘😁

عزیزم زنگ صدات خیلی قشنگه اشکالاتت:1 نفس گیری اشتباه میکنی 2 صدات میلرزه انگار میترسی صداتو ول کنی ...

😂😂💛😍مرسی عزیزم اما من نمیخوام خواننده بشم و این فقط برا این بود ک با صدام آشنا بشین میخوام‌برم تو‌رادیو و دوبلور بشم

😂😂💛😍مرسی عزیزم اما من نمیخوام خواننده بشم و این فقط برا این بود ک با صدام آشنا بشین میخوام‌برم ت ...

خیلی صدات خوبه، واسه رادیو نمایش و رادیو جوان عالیه😍

ولی بازم بخوای بری باید بری کلاس صدا سازی وصداتو تقویت کنی بتونی دیافراگمی بخونی، چون اینطوری مفس کم میاری، صداتو رها کن نترس واسه حودت متن بخون با لحنای مختلف 😘

خیلی صدات خوبه، واسه رادیو نمایش و رادیو جوان عالیه😍 ولی بازم بخوای بری باید بری کلاس صدا سازی وصد ...

😍🤗

2706