2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وجود داره ما 9 سال باهم بودیم یه ساله ازدواج کردیم ایشاا همه جونا ب خواسته هاشون برسن و خوشبخت باشن

خوش به حالتون 

خوشبخت باشین 

فقط چرا 9 سال 

ببخشید اگه فوضولیه آخه فکر نمیکردم عشق واقعی و پایداری تو واقعیت باشه 

ولی شما ظاهرا واقعا عاشق بودین 👍💓

اوهوم دقیقا  دیگه نمیشه فهمید طرف واقعا دوست داره یا فقط میخواد دو سه روز ازت سواستفاده کنه

چرا به راحتی میشه فهمید

منتهی اعتماد به نفس دخترا کم شده خودشونو دم دستی کردن

واسه همین ارزششون اومده پایین چطور بگم دیگه کیس عشق نیستن...

دیگه این قابلیت رو ندارن که عاشقشون بشی

پسرا هم شدن شهوت خالی از بس که خودشونو با انیستا و عکس و فیلم تحریک میکنن دستشون که به اونا نمیرسه رو بد بخت دخترا ....امتحان میکنن

این شده که گند زده شده به انسانیت و عشق

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
خوش به حالتون  خوشبخت باشین  فقط چرا 9 سال  ببخشید اگه فوضولیه آخه فکر نمیکردم عشق ...

چون که کم سن بودیم. بعد دانشگاهم نامرد شدیم و یه ساله ازدواج کردیم اولین و آخرین عشقم بود جز همسرم با کسی تا ب حال حتی دوست نبودم. واقعا همو می‌خواستیم 

بله مگر میشه به عشق اعتقاد نداشت این ناجی این لطیف این معجزه الهی! 

من با تجربه گرونی عشق و از هوس شناختم 

انشاءالله شما تجربه تلخ منو تجربه نکنید 😄

پانزده سال سخت کار کردم درس خوندم مقاله نوشتم وترجمه کردم  دنیا رو سفر کردم اما و اما لذت هیچ لحظه ای به اندازه لحظه زایمان نیست (سه بار) تجربه کردم. بی نظیره. خدای من به همه آدمها لذت پدر و مادر شدن و بچشون ❤💖💗
2706