2733
2739
عنوان

شوهرم اجازه نمیده

564 بازدید | 32 پست

میخوام بینیمو عمل کنم شوهرم بی دلیل نمیزاره که مثلا بگه مردم قدرت دارم و اینجور ادعاها خسته شدم واسه هرچی باید اصرار کنم

تورو خدا دعایی چیزی میدونید بگید انجام بدم

تورو خدا دعام کنید حتی شده چندتا صلوات بفرستید راضی بشه

خدایا یه جوری بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن , صلوات، آمین🙏🏻        روزای خوبی در پیشه 😍 به همه ی آرزوهام میرسم ❤️

حتما اقتدارشو میشکونی تو جاهای دیگه 

ب مرد باید اقتدار بدی بگی ک مردونگی و ابهتشو میبینی تا تو اینجور مواقع اون حسش قلمبه نشه ب رخت بکشه تا ب خیال خودش بفهمی با کی طرفی

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بینیم طبیعیه خداروشکر مشکل خاصی نداره، شوهرم بینیش بزرگتره یه کم قوز داره منم از اول بهش گفتم شوهر عملی نمیخوام عمل کنی میرم عمل میکنم. آی اَم زورگو😎 چهره طبیعی دوس دارم واقعا

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 

مطمنن دلیل دیگه ایی هم داره منم پروتز لب دوس دارم انجام بدم و پرسینگ ناف ولی اصلا اجازه نمیده انجام بدم اول فکر میکردم همینطوری اجازه نمیده و دلیلی قانع کننده ایی نداره ولی بعد گفت چون لبات همینجوریش بزرگه و قلوه ایی دوس ندارم تو چشم باشه لبات واسه پرسینگم میگه میترسم باردار بشی شکمت باد کنه برات ضرر داشته باشه 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏
2738
اخه جالب اینجاس اوناییم ک عمل کردن ۸۰درصد شایدم بیشتر ناراضین 

اون۲۰ درصدی کع راضین همه نی نی سایت جمع شدن‌..

آخه از هرکی میپرسی میگه خیلی راضیم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
خوب قبل قلمبه شدن درمیاری دیگه

خوب شوهرم خیلی ترسو میگم اتفاقی نمیوفته میگه بزار یه بچه بیاری بعد برو انجام بده بعد بو لیزر حتی نمیزاره برم لیرز میگه اشعه اش شنیدم خطرناکه خخخخ

اون۲۰ درصدی کع راضین همه نی نی سایت جمع شدن‌.. آخه از هرکی میپرسی میگه خیلی راضیم

دوتا از دوستای من عمل بینی انجام دادن خیلی ناراضیم ب طوری که یکیشون کارش ب شکایت از دکتر کشید 

همسر من خودش گفت برو عمل کن

البته من شکستگی و انحراف داشتم و نمیتونستم نفس بکشم 

ولی پیرسینگ و تتو اینا رو ازش نظر نپرسیدم .. مگه بقیه نظر میپرسن ؟؟؟ 🙄🤔🤐

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706