2733
2739

نمیدونم رفلاکسه یا ن 

شبا بی قرارو بی خابه بیشتر

سینمو میخوره کاملا ارومه

ولی بعدش بیدار میشه و نمیخابه

گاها بالا میاره

تو خاب حس میکنم گاهی قورت میده چیزی چ میخاد بالا بیاد

تو طول روز خابش خیلی اکی تر از شبه

شکمشم بشدت نفخ داره 

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
بچه .. باید صبر کنی . صبر ایوب 

اخه اگ بدونم رفلاکس نیس صبر میکنم دلم نمیخاد اذیت شه

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفلاکسه

منم به همین دلیل بیدار شدم

بعضی دکترا دارو میدن بعضی ها میگن بزرگتر بشه خوب میشه

یه دکتر ببر ضرر نداره

خودتم خیلی باید تغذیتو رعایت کنی

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...

حتما دکتر ببرش. من دخترم که رفلاکس داشت.ولی خب خوابشم خوب بود فقط خیلی سینمو میخورد ولی از اونور بالا میاورد. تو خواب هم چون شیر بالا میومد یا دو گلوش می پرید یا از بغل دهنش می ریخت بیرون. انشالله که بچه شما رفلاکس نباشه. خیلی سخته طفلی هم اذیت میشه

رفلاکسه منم به همین دلیل بیدار شدم بعضی دکترا دارو میدن بعضی ها میگن بزرگتر بشه خوب میشه یه دکتر ...

اخه فقط شبا اینجوریه ینی رفلاکس شبا عود میکنه 

2738

حتما ببر دکتر‌

اگه ریفلاکس باشه باید دارو بگیره

اگه شیر خودتم میدی رژیم خاص میده دکتر بهت

ریفلاکسی ها خودشونو شبیه کمان میکنن

یعنی بچه میکشه خودشو مثل کمان

سرشو بالا میگیره انگار داره سقف او نگاه میکنه

حتما دکتر ببرش. من دخترم که رفلاکس داشت.ولی خب خوابشم خوب بود فقط خیلی سینمو میخورد ولی از اونور بال ...

بيشتر دلم برا خودش میسوزه

ب خاطر شرایط کرونا میترسم ببرمش دکتر 😭😭

حتما دکتر ببرش. من دخترم که رفلاکس داشت.ولی خب خوابشم خوب بود فقط خیلی سینمو میخورد ولی از اونور بال ...

پس ریفلاکسش شدید نبود

چون ریفلاکس شدید بچه ها خواب خوبی نمیتونن داشته باشن چون مدام سوزش دارن

عزیزم احتمالا کولیک داره. فقط‌هر کار میکنی خیلی مواظب باش موقع خواب بالا میاره بر نگرده تو حلقش ...

اتفاقا بهترین حالت برای خوابیدن نوزاد طاق بازه

گذاشتن بالشت یا هرچیزی تو تخت بچه ممنوعه

بيشتر دلم برا خودش میسوزه ب خاطر شرایط کرونا میترسم ببرمش دکتر 😭😭

حتما دکتر ببرش. منم خیلی پیش اومد تو این کرونا مجبور شدم ببرم دکتر خداروشکر اتفاقی نیفتاده. خودتون رعایت کنین. مطب هم که رفتی با شوهرت یا یکی برو که همرات باشه. تو بیرون وایسا یا تو ماشین بشین نوبتت که شد بعد برو تو

2706