2733
2739
عنوان

برادرم رو چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 117 پست
بهش گفتم😶 در کمال پرویی گفت من بزرگتر از خودم دوست دارم اونجا بود که به عمق فاجعه پی بردم

خب اگ دوس داره ک حله

علف باید ب دهن بزی شیرین بیاد

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
اگر بخواد ازدواج کمه ، خانوادت میتونن از نظر مالی حمایتش کنن؟

آره بابا بابامون نمایشگاه داره ۱ ویلا شمال داره ۱ ویلا لواسون داره ۲ تا خونه تهران داره مثل خر پول میده به این نره خر گواهینامشو گرفت یه ۲۰۶ انداخت زیر پاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بابا بابامون نمایشگاه داره ۱ ویلا شمال داره ۱ ویلا لواسون داره ۲ تا خونه تهران داره مثل خر پول م ...

خب از نظر مالی حمایت میشه میتونه ازدواج کنه.

اتفاقا یکی از آشناهامون چندروز پیش عقد کردن که خواهر پسره ، همکلاسیشو برای داداشش جور کرده بود.

2728
فعلا که هیچ کدوم از علف ها از این بزه خوششون نمیاد خواهر😅🤣🤣🤣🤣

کاش میشد من زن بزتون بشم(پدرشوهرم پولدارو لاکچری بود اونوقت)😂😂😂

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2738
بیخیال🤣🤣🤣

😂😂جدی نگفتم ک بیخیال باشم

من متاهلم 

ولی جدی بهش بگو یا جرئتداشته باشه رل بزنه یا دیگ ادامه نده🤨

بیا براتون عروس پیدا کردم @golbargam    

ممنونم😘🥰

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

من هستم عاقا

چخبره😎

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2706