2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام برای جوش زیرپوستی چیکارکنم 

پک ضد جوش داریم ولی مستقیم نمیدیم اول باید پوست اماده سازی بشهبراازبین بردن جوش ها جواب 

تخصصی باید از مشاور متخصص بگیرم براتون بفرستم 

پک ضدجوش ام ان دی شامل : -ژل ضد جوش -اسکراب -ماسک صورت *نرمال سازی پوست چرب و بهبود وضعیت آکنه ها *ضدعفونی کننده *حاوی نرم کننده

2731

ابرسان خوب معرفی کنین. من بینی و پیشونیم چربه بقیه جاهای صورتم نرمال‌ ، اما الان جام عوض شده اینجا آب و هواش خشکه کل صورتم و دستم ترک گرفته پوسته پوسته شده نمیدونم چیکار کنم از خشکیِ شدید

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2738
لطفا یه راهکار برای جوشای سرسیاه بگین

پک رفع جوش های سرسیاه

رفع و جلوگیری از ایجاد جوش‌های چرکی

رفع و جلوگیری از ایجاد جوش‌های سرسیاه و سرسفید

این پک شامل سه محصول اسکراب آنتی‌باکتریال، ژل ضدجوش و ماسک کاهش‌دهنده چربی می‌باشد. با توجه به میزان جوش‌های پوستی، ابتدا یک الی سه شب از اسکراب روی نواحی دارای جوش استفاده شود. اجازه دهید که اسکراب جذب پوست گردد. پس از این دوره، به مدت لازم روزانه دوبار (ابتدا و انتهای روز) ژل ضدجوش را بر روی نواحی دارای جوش استفاده کنید. می‌توانید پس از 30 دقیقه، ژل را از روی پوست بشویید. در مدت استفاده از ژل، پوست‌های چرب یک‌ شب درمیان و پوست‌های خشک دوشب در میان از ماسک صورت، پیش از مصرف ژل استفاده کنید. توجه: در مواردی که مصرف‌کننده دارای جوش‌های زیر پوستی می‌باشد، ممکن است پس از شروع استفاده از پک، این جوش‌ها بر روی پست ظاهر شده و ایجاد التهاب کنند. هرچند این فرآیند طبیعی بوده و فرد می‌تواند با قطع مصرف پک و صبرکردن تا بازگشت پوست به حالت عادی فرآیند درمان را تکمیل کند، اما می‌توان با تغییر شیوه مصرف در موارد جوش زیرپوستی، عوارض را به حداقل رساند. در چنین شرایطی فرد یک شب از لایه‌بردار استفاده کند و سپس یک هفته بعدی روزانه یکبار ژل را مصرف کرده و پس از 30 دقیقه بشوید. از هفته دوم روزانه دوبار ژل استفاده شود و مصرف ماسک نیز مثل شیوه قبل، دو شب در میان (برای پوست‌های خشک) و یک شب درمیان (برای پوست‌های چرب) باشد.

سلام عزیزم  پوست سرم چربه و باعث شده مو هام هم چرب باشه ماسک خوب برای حمام یا بعد حمام برای مو ...

ضد قارچ و باکتری 

ضد شوره 

ضد التهاب قوی 

تقویت کننده کراتین مو

موها را با شامپو شسته و بعد از 2تا4 دقیقه آبکشی کنید.

من رو بازو هام جوش میزنه پوستم چربه بعد برای منافذ باز پوست چی‌پیشنهاد میکنید 

کرم مرطوب کننده حاوی عصاره پرتقال و زنجبیل دارای ویتامین C و انواع ویتامین‌های B، E، A و همچنین سرشار از بتاکاروتن می باشد.

رفع جوش‌هاس سرسیاه بستن منافذ باز پوست مناسب برای پوست‌های چرب

میزان مناسبی از کرم را روی پوست تمیز استفاده کرده و اجازه دهید تا جذب گردد.

ابرسان خوب معرفی کنین. من بینی و پیشونیم چربه بقیه جاهای صورتم نرمال‌ ، اما الان جام عوض شده اینجا آ ...

پوستتون مختلط بوده ؟ولی جدیدا خشک‌شده؟

صبوری کنید یاید ازمشاورمتخصص بپرسم  بهتون پاسخ میدم عزیزم

2706