2737
2739
عنوان

شوهر سابقم گفت دارم میمیرم دیگه جواب نداد

| مشاهده متن کامل بحث + 3724 بازدید | 233 پست

درک نمیکنم که  وقتی یه نفر راجب یه مسئله در حال حاضر صحبت میکنه و کمک میخواد

چرا یه عده نباله اینن که چرا طلاق گرفتی و له تو ربط نداره بخواب‌

عزیزم  شما الان به برادری،دوستی ... از اون اقا  تماس بگیر که خودشو بتونه به همسر سابقت برسونه یا خودت اقدام گن.‌‌‌

و بعد اگر وافعا قصد برگشت به زندگی گذشته نداری  سیمکارت  عوض کن و نشونیت بهش نده  از ذهنت خارج کن.

اگرم قصد برگشت داری که سعی گنید مشکلات ریشه یابی کنید و هردونفر جهت اصلاح اوضاع تلاش کنید

خدا پشت پناه شما و همه عزیزان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه یه مرد وقتی افسرده میشه به مواد پناه می‌بره پرخاش گر میشه و..... ما چون نمی‌دونیم تحملش برامون ...

در مرد حرف اولتون انسانیت موافقم ولی در مورد دومی نظر من نه هستش

آقا هستم
نمیدونم بزار پیامشو کپی کنم بزارم

عزیزم ناراحت نشی ولی تاپیک هات خوندم خیلی اذیتت میکرد ب قول خودت خیلی سختی کشیدی دلت ب عنوان ی انسان براش بسوزه ولی ب نظرم ب عنوان اینک دوباره ب زندگیش برگردی نه 

فقط با سیاست برو جلو 

واگذار بفهمه که نقطه ضعف داری نسبت به این مسأله

بگو هنوز هم دوستش داری به حرمت سال های که باهم بودین و اینکه پدر بچه ها هستو بهش فرصت میدین و کمکش میکنید که به زندگی برگرده

2740
 عزیزم ناراحت نشی ولی تاپیک هات خوندم خیلی اذیتت میکرد ب قول خودت خیلی سختی کشیدی دلت ب عنوان ی ...

اره خیلی اذیتم کرد ولی خدا شاهده حاظر نیستم ی تار مو ازش کم‌بشه

اره خیلی اذیتم کرد ولی خدا شاهده حاظر نیستم ی تار مو ازش کم‌بشه

درکت میکنم نمی تونی باهاش زندگی کنی ولی دوسش داری واین ک دوست داشتی مرد سالم و درستی بود ک باهاش زندگی کنی و حتی حاظری ک خوب شه دوباره ب زندگیش برگردی 

درکت میکنم نمی تونی باهاش زندگی کنی ولی دوسش داری واین ک دوست داشتی مرد سالم و درستی بود ک باهاش زند ...

اره دقیقا اون همه جون من بود همیشه پشتش بودم ولی هیچ وقت نفهمید