2737
2734
عنوان

شوهر سابقم گفت دارم میمیرم دیگه جواب نداد

| مشاهده متن کامل بحث + 3724 بازدید | 233 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اون بلاکم کرد عزیزم ازشم هیچ خبری ندارم

ولش كن بلاك كنه تو هم بلاك كن از همه جا

وقتي ادم طلاق ميگيره بايد از ريشه همه چي و قطع كنه ك بتونه راحت كمرنگ كنه 

ديروز تاريخ رند بوده خواسته خاطره بسازه 

يعني در اين حد ضعيفه🤦🏻‍♀️

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
ولش كن بلاك كنه تو هم بلاك كن از همه جا وقتي ادم طلاق ميگيره بايد از ريشه همه چي و قطع كنه ك بتونه ...

اصلا ازش دیگه به شدت نا امید شدم گذاشتمش کنار ادم بی ارزش دیگه ارزش فکر کردنم نداره چه برسه عشق اونم من که این همه پشتش بودم

اصلا ازش دیگه به شدت نا امید شدم گذاشتمش کنار ادم بی ارزش دیگه ارزش فکر کردنم نداره چه برسه عشق اونم ...

عشق خيلييي با ارزشه مثل يه الماس ميمونه هر كسي لياقت داشتن شو نداره هر كسي هم داره بايد اول واسش گرون تموم بشه بعد بدستش بياره تا بتونه قدر بدونه

ي الماس مفت و مجانيو ادما راحت از دست ميدن چون فكر ميكنن بازم ميتونن بدست بيارن

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
2738