2737
2734
عنوان

بزرگترین تجربه و درس زندگیتون چی بود؟🙃🙃🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 43 پست
با همه گرم نگیرو رازهای زندگیت را براشون برملا نکن حتی به صمیمی ترین دوستت

👌👌👌👌

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به حرف پدر مادرت گوش كن حتى به چشم هات اعتماد نكن

👌👌👌

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
2731
دوری و دوستی باتک تک ادمای دنیا....

👌👌👌👌دقیقا

2738

هیچ وقت فکر نکنم با از دست دادن شوهرم حالا به هرطریقی بخصوص طلاق نابود میشم

وابسته شوهر نباشم

آویزون شوهر نباشم

و حتی تا میتونم دوستش نداشته باشم

چون تا وقتی همینطور بودم زندگیم جهنم بود اما از وقتی تجربه بدست آوردم که چطوری نباشم زندگیم خوبه و خودمم خیلی آرامش دارم مغزم تو استراحته

راجب چیزای دیگه تجربه ای یادم نمیاد 

عمر ديگه برنميگرده پس غصه هيچي رو نخورم چون ارزششو نداره 

👌👌

هیچ وقت فکر نکنم با از دست دادن شوهرم حالا به هرطریقی بخصوص طلاق نابود میشم وابسته شوهر نباشم آویز ...

واای باید با طلا نوشت حرفتو👌❤️الان هنوز باهاشی؟ 

اگ اونچیزی ک میخاستی نشد مطمئن باش خدا با یه چیز بهتر سورپرایزت میکنه فقط بخدا توکل کن وصبور باش

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
به هیچ کس اعتماد نکن . در ازدواج به حرف خانوادت گوش نده   چون تو قراره زندگی کنی با طرف مقابل ...

واقعا؟ ینی حتی اگه خیرتم بخوان بازم گوش نکنیم؟

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
2706