2737
2739
عنوان

دفع ادرار

108 بازدید | 16 پست

سلام.

ببخشید وقتی ادرار دفع می کنم و بعدش یه حس خیلی بد مثل یه حس فشار یا انقباض یا انبساط اصلا توصیفی براش ندارم. تو مثانه ام ایجاد می شه.

خیلی حس بدی هست. کسی تجربه کرده؟ خواهش میکنم کمک کنید تا میرم دکتر ❤

دکترا هم از بس حرص پولن که وقتی می خوایم بریم امیدی نداریم شرح حال کامل بگیرن فرت فرت دارو می نویسن. 🤧

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
احتمالا عفونته عزیزم منم اون ماه اینطور شدم بعد ک پریود شدم خوب شدم.

اینقدر حس بدی هست که کلا عصبی میشم. شما هم اینطوری می شدی؟ 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره خیلی بهم فشار می‌آورد 

مرسی از جوابت گلم الهی همیشه سلامت باشی

برو تو لگن حموم سرکه سیب بریز بشین توش عزیزم یا بتادین .

باشه همین الان از حموم اومدم. هنوز حوله هست رو سرم ولی همین الان می رم باز از بس اذیتم. خدا خیرت بده مرسی‌.

2738

یه حسی انگار مثله ارگاسمه...اما با کمی درده که نمیتونی کنترلش کنی درسته؟بله عفونت ادراری داری.قرص فنازومکس

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
تکرر دارار هم داری؟

نه عزیزم. ولی شرمنده گلاب به روتون وقتی دفع ادرار دارم اخرش که فکر میکنم تموم شد باز تو همون حالت بمونم بازم میاد. عجیب شده.

یه حسی انگار مثله ارگاسمه...اما با کمی درده که نمیتونی کنترلش کنی درسته؟بله عفونت ادراری داری.قرص فن ...

بله مرسی از جوابت مرسیی 🌸🌸🌸

عزیزم من یه بار اینجوری شدم و تو ادرارم خون بود و به شدت هم سخت میتونستم ادرار کنم 

کلیه هام چرک کرده بود قرص سیپرو فلوکساسین خوردم به توصیه دکتر و خوب شدم 

اگه به کلیه هات سرما زده احتمالا همینه 

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
اگه آویشن داری دم کن بخور تا بشوره بدنتو کیسه اب گرمم بذار 

مرسی الان می رم می شینم تو سرکه که یکی از کاربرا گفت بعد آویشن هم دم میکنم. مرسی‌ شبت بخیر خیلی ممنون که اومدی 💖

2706