2733
2739
عنوان

خانما بیاین یه ماسک صورت بگم محشره 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2496 بازدید | 104 پست

منم بلایکید

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگووو لطفااا

اولین اینکه صورتش رو تمیز میشست و بعد عسل رو به صورتش میمالید و بعد پارچه و بعد پلاستیک میکشید روی صورتش(جای چشم و ایینارو در بیارید)تقریبا سه بار این کارو کرد نتیجشو دید و الکل ارایشی ترید با پنبه روزا دو سه بار الکل رو میزد رو پنبه و صورتش رو تمیز میکرد یعنی انقدر پنبه سیاه میشد ک نگو حتی بعد از حمام هم دوباره سیاه میشد پنبه بالاخره اینطوری دیگه یدونه جوشم نموند روی صورتش جاسونم رفتن

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

گفتم عزیزان دلم 💞

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2740
اولین اینکه صورتش رو تمیز میشست و بعد عسل رو به صورتش میمالید و بعد پارچه و بعد پلاستیک میکشید روی ص ...

والبته عسل دو ساعت بمونه

اولین اینکه صورتش رو تمیز میشست و بعد عسل رو به صورتش میمالید و بعد پارچه و بعد پلاستیک میکشید روی ص ...

عزیزم من کلیندا میزنم همون نقش الکل و اینا داره عیبی نداره بنظرت؟ 

عزیزم من کلیندا میزنم همون نقش الکل و اینا داره عیبی نداره بنظرت؟ 

عزیز دلم به نظرم از تونر هم استفاده کنی خوبه پوستت هم شاداب میکنه ولی فکر کنم کلیندا به قوی  بودن الکل نباشه که بتونه جوش هارو بسوزونه

الکل آرایشی ترید مارک مخصوص تمیز کردن صورته؟

هر مارکی باشه فرقی نمیکنه از تونر هم میتونید استفاده کنید