2737
2734
عنوان

خانما بیاین یه ماسک صورت بگم محشره 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2496 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببخشید دقیقا نفهمیدم این یه الکل خاصیه یا همین الکل سفید ضد عفونیاس

عزیز دل الکل از همین اسپری هاهم میتونه باشه از  این ضد عفونیا هم میتونه باشه چند بار ک استفاده کنی تاثیرشو قشنگ میبینی

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2731
اینایی که گفتی عسل وگلاب وشیر برای پوست چرب خوب میشه

بله شیر کم چرب باشه و اینکه اگه پوستتون چربه کپسول ویتامین نزنید به مدت ۲۰ دقیقه بزنید و با آب ولرم آبکشی کنید 

💒💏💗👫💟💐💌💑 خدا جونم شکررررررت❤❤برای داشتن همـسر عزیزم و دختـرقند عسلم 👪
بچه ها یخ بزنید ب پوستتون من نتیجه گرفتم عالیه عااالی

بله عزیزم برای منافذ باز عالیه 😘

اگه واسه جوش هست بمونم،کلافه شدم بخدا..

اگه جوش داری شویندا مناسب پوستای جوش دار رو هر روز یا روزی ۲بار استفاده کن

تونر بزن

ماسکای ضدجوش

چربی نخور

شیرینی زیاد نخور

آب زیاد بخور

2738
برای جوش زیرپوستیم خوبه جواب میده یانه 

سفیده تخم مرغ پف کنده با دستمال کاغذی بزن 

عزیز دل الکل از همین اسپری هاهم میتونه باشه از  این ضد عفونیا هم میتونه باشه چند بار ک استفاده ...

وااااا

میگن محصولاتی ک الکل توش داره رو استفاده نکنید بعد میگی الکی ک ۷۰٪رو بزنی صورت!

بسم ا...

من برای جوش زیر پوستی دستگاه میکرودرم که قیمتش ۲۶۰ تومن هست خریدم عالیه یدونه جوش زیر پوستی هم دیگه ...

اینقد دوست دارم اون دستگاه رو بگیرم واقعا مثل تبلیغاتشه قشنگ چربی و جوش رو در میاره؟

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
عزیز دل الکل از همین اسپری هاهم میتونه باشه از  این ضد عفونیا هم میتونه باشه چند بار ک استفاده ...

عزیزم الکل به شددددت برای پوست بددده 😨😨

وای چه خوب مرسی گلم حتما امتحان میکنم😍

قربونت عزیز دلم 💞

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
ماهرخ جان این ماسکی گفتین رو صورت گیر میکنه؟؟ آخه همش چیز های آبکی هست

عزیزم یه لایه ی خیلی نازک با براش بزن و دراز بکش اگر به صورتت هوا بخوره که خیلی خوبه بعد از بیست دقیقه یا نیم ساعت خشک میشه بعد باید با آب ولرم بشوری اگر شوینده مخصوص پوست داری که چه بهتر😘😘