2733
2734
عنوان

به نظرتون پسری ک مشروبات الکلی میخوره درست میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 12450 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اگه ازدواج نکردی تجدید نظر کن حالا تنها میخورد یه چیزی عادت به دورهمی داره درست نمیشه تفریحشم بگی ...

تفربح ک همش تقصیر رفیقای عوضیشه

❤از خدا ممنونم که تورو بهم داد دلیل بودنم❤  

درست نمیشه شوهر من که نشد .نه با دعواااا نه با زبون خوش منم ولش کردم به حال خودش

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘
2731
اوایل میخورد من انقد از گناهش گفتم ترک کرد دیگه نخورده دو ساله  قلیون هم میکشید هر شب اما خدار ...

من خودمو میکشن گوش نمیدا

اوایل میخورد من انقد از گناهش گفتم ترک کرد دیگه نخورده دو ساله  قلیون هم میکشید هر شب اما خدار ...

خانوادشم میخورن؟ یا فقط بین دوستاش بود؟

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2738
درست نمیشه شوهر من که نشد .نه با دعواااا نه با زبون خوش منم ولش کردم به حال خودش

ای بابا اخه رفیقاش نیان این هم نمیخوره

فکر نمی کنم بتونه ترکش کنه. نوعی اعتیاد هست.اگر رابطه تون رسمی نیست .قبل از اینکه شوهر خوبی برای شما باشه باید بابای خوبی برای فرزندان در آینده باشه.و ایشون نمی تونه الگوی خوبی در این جامعه باشه.البته نظر من اینه .ممکنه همه چیز عوض بشه

ای بابا اخه رفیقاش نیان این هم نمیخوره

شوهر من هر شب تنهاااا میخوره .واقعاااا سخته خیلی سخته 

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘
عزیزم خودتو گول نزن وقتی اراده ی نه گفتن نداره تو همون تفریحا موادم بهش بدن میکشه پس عملا شما بدبخت ...

عزیزم والا زفیفاش که سیگاری هم هستن بهش میگم نرو میگه نه اگه میخواستم سیگاری شم 3 4 سال پیش شده بودم

2706