2733
2734

به طرز عجیبی از اینکه بگه من بی نقصم لذت میبره

هیچ کس هم جرات نداره کوچکترین ایرادی ازش بگیره

مثلا بگی فلان حرف رو اشتباه گفتی...

به اخبار خیلی علاقه داره.داشت واسم تعریف میکرد که تو اخبار این رو گفتن.شوهرم اومد گفت نه این نبود،اینطوری بود...قاطی کرد که منم همین رو گفتم!!!مگه من چی گفتم!!!بعد تا یه ساعت به طرز عجیبی پز میداد و غیر مستقیم تیکه مینداخت به من!در حدی که اشکم نزدیک بود در بیاد

بعد دو سه ساعت اروم شد!!

یه قبل کرونا ادرس ارایشگرش رو داد،رفتم واسه میکاپ.حسابی گند زد تو صورت من!شوهرمم بهش گفت

اقا مگه ول میکرد تا همین یه ماه قبل؟!

به چندین روش گفت که من خودم قشنگم که خوشگل شدم،بعضیها خودشون زشتن،همه گفتن چه خوشگل شدی رفتی اونجا...

باز من رفتم شهرستان پیش خالم،زنک زده بود توضیح میداد کارش چقدر خوبه ارایشگرم!!!

واقعا مریضه!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا مادر شوهرت برای میکاپ میره آرایشگاه ؟ جوونه مادر شوهرت؟

پیر هم نیس

واسه عروسی و اینها 

کلا خیلی ادعا داره.اشکالی هم نداره.فقط خیلی تحقیر میکنه بقیه رو

حتی من رو

به هر روشی می خواد برسونه که تو و شوهرت هیچی نیستین و من خوبم(حالا فرض کن شوهر من پسرشه!!)

😂 اصلا حسادتش رو نمیتونم درک کنم اخه من ساکته ساکتم خیلی مظلومم

خیلی مظلوم نباش گاهی تیغ دار باش،تا روکولت نشینه،مادر شوهرت خودپسند وازخود راضیه،یه نقطع ضعفش اینه دروغ حرفاشو دربیاری و...یه نقطع مثبتش اینه تعریف کن ازش و...خرش کن

خیلی مظلوم نباش گاهی تیغ دار باش،تا روکولت نشینه،مادر شوهرت خودپسند وازخود راضیه،یه نقطع ضعفش اینه د ...

خیلی زرنگه

دوبار دروغ هاش رو گرفتم.به شوهرم گفتم به روش زد.سکوت کرد!صداشم در نیاورد.

هیشکی جرات نداره رو حرفش حرف بزنه!پدر شوهرم از ترسش همش ازش تعریف میکنه

جدیدا فهمیدم دلیلش اینه که دیوونه میشه ازش بد بگی