2737
2739
عنوان

رندترین تاریخ قرن تاریخ سازشدبرام

575 بازدید | 69 پست

شوهرم رفته بوددکتر بعدازاومدن اصلاحالش خوب نبودمنم زیاداصرارنکردم بهش بهم توضیح بده الان دیگه رفتم سمتش گفتم چرااینقدرناراحتی مگه دکترچی گفت بهت 

گفت چیزخوشایندی نیست فردامیگم بهت منم دیگه طاقت نیوردم گفتم بایدبگی 

گفت مابچه دارنمیشیم داروها اصلاروم تاثیرنداشته😭😢

متاسفم نتونستم خوشبختت کنم😔

وخدایی که به شدت کافیست❤

برات صلوات فرستادم عزیزم ان شا الله که مشکل برطرف بشه

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

ازو اسپرمن؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رند ترین تاریخ ساله نه قرن

عزیزم برای بچه دار شدن هزااااران راه هست ناامید نشین اصلا

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2738
2706