2737
2739

خیلی ذهنم مشغول کرده😁

مثلا صبا مرشدی و نگار جماعتی خیلی با هم رفت و آمد داشتن و خوب بودن ولی الان اصلا فال و ندارن همو

یا گیتا و صبا مرشدی باز با هم خیلی خوب بودن

دغدغه های دیگه ام دارم ولی خب اینم فکرم مشغول کرده

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ببخشید ولی اینا بلاگر نیستن

بلاگر یعنی کسی که از مهارت و تخصصش بیاد به دیگرانم بگع و تولید محتوا کنه

مهارت و تخصص اینا چیه؟!

بلاگ ک نمیکنن 

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
خداروشکر اینستا ندارم نمیدونم کی هستن😑😅🖐

واای خوش به حالت ک میتونی نداشته باشییی 

خیلی خوبه واقعن

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2738
ببخشید ولی اینا بلاگر نیستن بلاگر یعنی کسی که از مهارت و تخصصش بیاد به دیگرانم بگع و تولید محتوا کن ...

اینا میکرو اینفلوئنسرن که مردم بزرگشون کردن هیییچی نیستن

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

اینستا ندارم 

دلیل بد شدنشون رو نمیدونم 

اما اینکه تو فضای مجازی دعوا رو علنی کنی به نظرم برای شهرت و جنجال  بیشتر هست 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
واای خوش به حالت ک میتونی نداشته باشییی  خیلی خوبه واقعن

منم ندارم

به نظرم فضاش خیلی بازه

تو روحیه ادم تاثیر منفی میزاره

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
اینا میکرو اینفلوئنسرن که مردم بزرگشون کردن هیییچی نیستن

حتی ادم نمیتونه اون پسوند اینفلوئنسر رو براشون بزاره بخدا

یجوری کارای روزمرشونو جدی و مهم نشون میدن انگار فقط اونا زندگی دارن

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
2706