2737
2734
عنوان

من یه عمه ام 😍

367 بازدید | 27 پست

قرارع به امید خدا برادرزادم دنیا بیاد اولین جوجه خانوادمونه گل پسره 😍 ومن براش ازالان ماشین و موتور اسباب بازی خریدم بهش نقاشی یاد میدم بهش زبان یاد میدم خودم به درس و مشقش میرسم تا مثه عمه اش شاگرد زرنگه مدرسه باشه😍 تازه اسباب بازی هایی که ارزو داشتم و هیچوقت نشد داشته باشم میخرم واسش دوچرخه میخرم واسش خودمم سوار میشم 😍😍😍 اگه بره کلاس موسیقی منم باهاش میرم یاد بگیرم 🙉 من تک دخترم ویه دونه عمش تا اخرین لخظه پشتشم دلم میخاس بهش طلا بدم دنیا اومدنی ولی گفتم مادرش ورمیداره النگو میخره عوضش میکنه پس گفتم پول پس انداز میکنم تو هر رده سنیش چیزی که لازمشه میخرم واسش از اسباب بازی بگیر تا میز تحریر و دوچرخه و تبلت تازه کمکش میکنم ماشینم بخره 🐣 

زن داداشم میگه الان میگی تا اون موقع ازدواج میکنی سرت به زندگیه خودت گزمه بچه خودت مهمه اینو از یاد میبری نمیدونم 🙆 ولی تا ایتجا که زندکی کردم سعی کردم دسته هنه رو بگیرم انشالله خدا قدرتی به ما ادما بده تا همیشه هرلخظه تکیه گاهه کدچیکترا باشیم الهی امین 

زن داداش منم همیشع همینو میگ😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مبارکه منم عمه شدم🥰

همه چیزایی که گفتی خوبه، بجز اون قسمت که فکر میکنی مادر بچه میره برای خودش طلا میخره و کمتر از شما به فکر بچشه!!!!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706