2733
2739

🌷🌷🌷

🌹🌹🌹

ساعتمان را برای ۹:۰۹ فردا صبح به تاریخ ۹۹/۹/۹ کوک می نماییم تا با عشاق چهاردهمین ماه در آستانه ی ورود به چهاردهمین قرن دعای "الهی عظم البلاء" را یکصدا بخوانیم

🌹🌹🌹

🌷🌷🌷

باشد دعای فرج، فرج و گشایش گره های خودمان را نصیب گردد

🌷🌷🌷

🌹🌹🌹

اللهم عجل لولیک الفرج

🌹🌹🌹

🌷🌷🌷

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون تایم مورنینگ مجازی ام 😅

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728