2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش برس انشالله خوب میشه ،درمان فقط خانگی تحت هیچ شرایطی بیمارستان بستری نکنید تامیتونی آبمیوه های ...

مرسی دوست عزیز ،بابا مم راضی نیست مامانم بستری شه تو بیمارستان می‌ترسه بدتر شه خیلی سخته شرایط ،خدا شمارو حفظ کنه

2728
خدا کنه مامان منم خوب بشه دارم دیوونه میشم

برادر من گرفت بعد از یک ماه ،امروز تستش منفی شد 

تهویه خونه رو مناسب کنید ،بگذارید هوا جریان داشته باشه ، بخور سرکه و جوش شیرین بدید ، مایعات مثل آب هویج و اینها زیاد بدید البته دیابت دارن ممکنه نتونن هویج بخورن ،سوپ بلدرچین خیلی بهش بدید 

تخم مرغ و شیر بهش ندید 

تا میتونید بهش گرمی بدید 

غذاهای چرب هم ندید 

در آخر استرس رو ازش دور کنید 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
بیمارستان بستری شدخالتون?چه دکتری ببریمش

اگه درگیری ریه نداره تو خونه بهش برسید فقط میوه و سوپ با عصاره قلم و اب هویج بدید بخوره . انواع دم نوش و مایعات گرم. مدام بخوره تا ویروس از طریق گوارش دفع بشه و به ریه نره

2738
بیمارستان بستری شدخالتون?چه دکتری ببریمش

نه بستریش نکردیم تو خونه مراقبت کردیم خوب شد دکتر داخلی فکر کنم بیمارستان رفته بود البته به مدت ۳ یا ۴ شب هم شیره استفاده کرده بود 🙈این شیره رو من از خیلیا شنیدم میگن اثر داره 

هر عمل از خیر وشر کز آدمی سر میزند آن عمل مزدش بزودی پشت در ، در میزند ❤❤❤❤
ببخشید ولی اگه میخوای فوت نکنه بهش گل بده بکشه

بعد کرونا همه باید بریم؟ کمپ ترک کنیم با این نسخه ای که پیچیدی

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵

فقط طب سنتی

داروی امام کاظم،عرق تنفس،عرق ۳۰۰گیاه

من بااینا خوب شدم

سردی نخوره اصلا

سوپ وآش درست کن براش هرروز

عسل ولیموی تازه،مخلوط کن بآب ولرم بده بخوره

هرروز ۴لیوان آب هویج،۴لیوان آب سیب زرد بخوره

اصلنم ترس نداره،مثل سرما خوردگیه

زودزود خوب میشه انشالله

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊
ببخشید ولی اگه میخوای فوت نکنه بهش گل بده بکشه

واقعا متاسفم

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊
2706