2733
2739
عنوان

روز چندم سیکل بی بی بزنم مشخص میشه

692 بازدید | 26 پست

سلام دوستان من الان روز 30 سیکلم معمولا روز 25نهایتش28 پری میشدم بنظرتون بی بی بزنم معلوم میکنه؟یعنی ممکنه مثبت بشه بلاخره ب ارزوم برسم؟؟؟دعا کنید توروخدا خیلی دلم میخاد باردارشم الان نزدیک ی سال از سقطم میگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
به احتمال زیاد معلوم میشه.اگر منفی بود تایه هفته صبر کنید یا آزمایش خون بدید

حالا فردا هم صبر میکنم اگ پری نشم بی بی میزنم هی حس میکنم الانه م بشم همش استرس دارم

میترسم بزنم منفی شه باز نا امیدشم 

عزیزم

ایشالله که مثبته

چندوقته تو اقدامی که نا امیدی؟

من که یهویی و بدون اقدام باردار شدم خدا تو ۶ هفته ازم گرفتش

حالا که ۲،۳ ماهه تو اقدامم نمیشه 

فکرکنم میگه بشین سرجات هروقت بخوام دوباره بهت بچه میدم😅

عزیزم ایشالله که مثبته چندوقته تو اقدامی که نا امیدی؟ من که یهویی و بدون اقدام باردار شدم خدا تو ...

من از همون اول اقدام داشتم بعد ۵ماه حامله شدم ۶هفته بی دلیل سقط شد الان ی ساله و دوسه ماهه اقدام دارم و چن باری دارو مصرف کردم ولی فعلا خبری نیس

من از همون اول اقدام داشتم بعد ۵ماه حامله شدم ۶هفته بی دلیل سقط شد الان ی ساله و دوسه ماهه اقدام دار ...

وای برا منم تو ۶هفته بی دلیل سقط شد😔

یعنی منم سخت باردار خواهم شد😞

من دیسک کمر تقریبا شدید دارم میترسم ی وقت حامله شم دوباره سقط شه اگه انشالله باردار شدم استراحت مطلق باشم خوبه نه؟؟؟شیاف پروژسترون برای جلوگیری از سقط استفاده میکنن؟؟؟

2706